Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı

Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Şarkıcı Ebru Polat'ın geçirdiği bir kaza sonrası ayak bileğinin bağ dokusu yırtıldı. Haberi sevgilisine ayağını öptürdüğü bir fotoğraf karesiyle duyuran ünlü şarkıcı, art arda gelen tepkiler sonrası dikkat çeken bir paylaşımda daha bulundu.

Şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden geçirdiği talihsiz kaza haberini duyurdu. Ancak ünlü şarkıcının haberi duyururken paylaştığı fotoğraf karesi, takipçilerinin eleştiri yağmuruna tutuldu.

"AYAK ÖPEN SEVGİLİLERİ GÖREBİLİR MİYİZ?"

Yere düşen ve ayak bileğinin bağ dokusu yırtılan 37 yaşındaki şarkıcı, haberi ayağını öptürdüğü sevgilisinin fotoğrafını paylaşarak duyurdu. Fotoğrafa, "Düştüm ve bilek bağ dokum yırtıldı. Senden daha cok seni düşünen ve hastayken ayağını öpen sevgilileri görebilir miyiz?" notunu da yazan Polat, binlerce eleştiri aldı.

Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile olay yarattı

"AYAĞIMI ÖPEN YARİM"

Aldığı eleştiriler sonra açıklama yapma ihtiyacı hisseden ünlü şarkıcı, şunları söyledi: "Bazen çok saçmalıyorsunuz. Birbirinizi sevin. Tolgahan hastalanırsa ben de onun ayağını öperim." Polat ayrıca, hikaye bölümünden de sevgilisinin fotoğrafını, "Ayağımı öpen yarim" mesajıyla paylaştı.

Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile olay yarattı
Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı
Haber Yorumları (24)
OSMANLI TORUNU: Bu kim yahu. Ağzı yüzü bir tuhaf olmuş. Cenab-ı Allah''ın mükemmel sanatına inat O''nun güzellik anlama özelliğimizi altüst eden biri yada birileri hayli birikti. Tabi kendini sanatçı sananlarca. . Bu gibiler sanatçı mı yada hangi milletin sanatçısı? Bu aziz millete yakıştığını mı sanıyorlar? Bu dönem kendilerini sanatçı sananlar bazan tvlerde denk geliyor. Ne ses var nede Türklere yaraşır müzik. Bizler yeni kuşaklardan Barış MANÇO, Erkin Koray, Neşe Karaböcek, Nazan Öncel gibi sanatçıların eser
YORUMCU: Allah, erkeği kadına üstün kıldı ve bunun ile ilgili bir çok hadis bile varken, erkeğin bayan ayağı öpmesi, onun ne kadar zavallı ve rezil bir insan olduğunun kanıtıdır. Yazıklar olsun
EĞEĞEĞE: Kes la ne üstünlüğü, koru kolla iyi davran eşine işte el üstünde tut. Kimse kimseden üstün değil boş yapma hırto.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title