Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu?

Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu?

24.10.2020 14:38 | Son Güncelleme: 24.10.2020 16:15

Youtube'da yayın yapan Tekmoloji Film-Dizi kanalı, eleştirmenlerce 'dünyanın gelmiş geçmiş en kötü filmi' kabul edilen The Room filmini ve yaratım sürecini anlattı.

The Room filmi bir çok otoriteye göre dünyanın gelmiş geçmiş en kötü filmi. Hatta o kadar kötü ki ona "Kötü filmlerin Yurttaş Kane'i" deniyor. Ama 2003 yılında çekilen film, aradan geçen 17 seneye rağmen hala binlerce insan tarafından izleniyor, hem de defalarca... Üstelik filmi izleyenler arasında tanınmış komedyen, yazar, gazeteci ve çoğu yüksek eğitimli kişiler de var.

Youtube kanalı Tekmoloji, The Room filminin yaratım sürecini ele aldı. Keyifli videoda, filmin nasıl ortaya çıktığı ve "kötü" imajıyla bu popülerliği nasıl yakaladığı yer aldı.

Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu?
Haber Yorumları (1)
KARA İBİK: N''olamaz, n''imkansiz. . . Simdi bizim ''Dünyayi kurtaran adam'' filmi birinciligi kaptirip 2. sirya mi düstü. . . . Cok yazik, tek bir dünya birinciligimiz vardi onu da kaybettik. . . Ben daha fazla bu üzüntüye dayanamayacik, aglamaya gidiyorum dostlat. . bühhhüüüüü. . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title