Ölen adamın evinin çevresini kazan polis ekipleri, karşılaştıkları manzarayla dehşete düştü! Topraktan yılanlar fışkırdı - Haberler
Haberi Paylaş

Ölen adamın evinin çevresini kazan polis ekipleri, karşılaştıkları manzarayla dehşete düştü! Topraktan yılanlar fışkırdı

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:

ABD'nin Maryland eyaletindeki bir evde, komşularının haber alamadığı adam ölü bulundu. Polis ekipleri, evin çevresinde yaptıkları araştırma kazısında 100'den fazla yılan tespit etti. Bazı yılanların, eve kadar girdiği ve en büyüğünün 14 metrelik bir piton olduğu belirtildi.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Maryland eyaletinde yaşayan 49 yaşındaki adamdan bir süredir haber alınamıyordu. Polis ekipleri, komşuların ihbarı üzerine adamın evine gitti. Ekipler, içeri girdiklerinde talihsiz adamı ölü olarak buldu.

ARAŞTIRMA KAZISI DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Polis ekipleri, evde karşılaştıkları yılan nedeniyle çevrede araştırma kazısı yaptı. Kazılarda, toprağın her yerinden yılanlar fışkırması, ekipleri hayrete düşürdü. Toplamda 100 yılanın kontrol altına alındığı bilgisi verildi. Yılanların en büyüğünün ise 14 metrelik bir piton olduğu bilgisi verildi.

BÖLGEDE ENDİŞELİ BEKLEYİŞ HAKİM

Adamın ismi henüz açıklanmazken, yılanlar bölgedeki vatandaşları da tedirgin etti. Yetkililer, evin çevresinde kontrolün sağlandığını belirterek, gerekli tüm önlemlerin alındığını açıkladı. Adamın kesin ölüm nedeni ise yapılan otopsiden sonra belli olacak.

Polis Ölüm Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title