Kız arkadaşının annesine böbreğini bağışlayan genç, 1 ay sonra terk edildi - Haberler
Haberi Paylaş

Kız arkadaşının annesine böbreğini bağışlayan genç, 1 ay sonra terk edildi

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:
Kız arkadaşının annesine böbreğini bağışlayan genç, 1 ay sonra terk edildi

Meksika'da yaşayan Uziel Martínez isimli genç, böbrek hastası olan kız arkadaşının annesine böbreğini bağışladı. Ancak yaklaşık 1 ay sonra kız arkadaşı tarafından terk edilen Martínez, büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Meksikalı Uziel Martínez'in TikTok üzerinden paylaştığı video, kısa süre içerisinde çok sayıda izlenme aldı. Baja California'da öğretmenlik yapan Martinez, yeni bir ilişkiye başladı. İkili arasındaki ilişkide her şey iyi gidiyordu ancak Martinez'in kız arkadaşının annesinin yaşadığı böbrek rahatsızlığı, ilişkilerini de etkiledi.

FEDAKARLIĞI TAKDİR TOPLADI

Martinez, kız arkadaşının annesinin hasta olduğunu öğrenmesinin ardından ne yapabileceğini sordu. Uygun donör arandığını öğrenen Martinez, hastaneye giderek tahlil yaptırdı ve böbrek nakline onay çıktı.

Kız arkadaşının annesine böbreğini bağışlayan genç, 1 ay sonra terk edildiUziel Martínez

BÖBREĞİNİ BAĞIŞLADI

Tahlillerin uyumlu çıkmasının ardından Martinez, başarılı bir operasyonla kız arkadaşının annesine böbreğini bağışladı. 1 ay boyunca her şey iyi giderken, Martinez 1 ay sonra aldığı haberle yıkıldı. Çünkü Martinez'in kız arkadaşı, ayrılık kararı almıştı. Ayrılık kararının ardından evlenen kız, Martinez'i de büyük hayal kırıklığına uğrattı.

Böbrek Yetmezliği, Dünya, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Böbreğini satıp Meksika ligine bassaydın daha çok kazanırdın :)

al alabilirsin:

is there any other reason behind?

SÜMBÜLZADE VEHBİ EFENDİ:

EYŞANLAR ÖLMEZ...

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title