Genç kadın, odaya çıkmasına yardım eden otel çalışanı tarafından tecavüze uğradı - Haberler
Haberi Paylaş

Genç kadın, odaya çıkmasına yardım eden otel çalışanı tarafından tecavüze uğradı

Haberler.com - Dünya
 - Güncelleme:
Genç kadın, odaya çıkmasına yardım eden otel çalışanı tarafından tecavüze uğradı

Yunanistan'ın Korfu Adası'ndaki bir otelde tatil yapmaya giden İngiliz kadın, gece sarhoş olarak odasına geçti. Hemen uykuya dalan kadın, sabah kalktığında otel çalışanını karşısında görünce büyük şok yaşadı. Otel çalışanı, kadının rızası olduğunu savunurken, genç kadın ise rızası olmadığını ve tecavüze uğradığını iddia etti.

Yunanistan'da bulunan Korfu Adası'nda tatil yapan İngiliz kadın, başına gelenler nedeniyle adeta dehşeti yaşadı. İddialara göre genç kadın, alkol aldıktan sonra otel çalışanının yardımıyla odasına çıktı.

Kadın kısa süre içerisinde kendinden geçti fakat yine iddialara göre otel çalışanı, odadan gitmedi ve sarhoş şekilde olan İngiliz kadına tecavüzde bulundu.

Sabah kendisine gelen kadın ise otel çalışanını kendisine cinsel saldırıda bulunurken yakaladı. Hemen toparlanan kadın, 40 yaşındaki otel çalışanını şikayet etti.

Otel çalışanı, hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. İkisinin odaya birlikte çıktıklarını ve kadının isteği üzerine birlikte olduklarını öne sürdü. Otel çalışanının gözaltı süreci devam ederken, olay hakkındaki soruşturma da genişletildi.

Haberler.com - Dünya

Yunanistan Tecavüz Tatil Otel Cinsellik Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title