Haber : Dünyanın konuştuğu an! İspanya Başbakanı, siyahi kadınla tokalaştıktan sonra ellerini sildi - Haberler

Haberi Paylaş

Dünyanın konuştuğu an! İspanya Başbakanı, siyahi kadınla tokalaştıktan sonra ellerini sildi

 - Güncelleme:

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, Madrid sokaklarında yürürken siyahi bir kadınla tokalaştıktan sonra ellerini silkeledi. O anlar kameralarca kayıt altına alınırken, video dünyada büyük yankı uyandırdı.

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez'in başkent Madrid'de yaptığı sokak gezisi gündem yarattı. Bölgede halkla bir araya gelen Sanchez sokakta bir süre yürüyüş yaptı.

HEMEN ELLERİNİ SİLDİ

Bu sırada siyahi bir kadınla yüzüne gülerek tokalaşan Başbakan, arkasını döndükten hemen sonra ellerini silkeleyip sildi. O anlar kameralarla da anbean kaydedildi.

TEPKİ ÇEKTİ

Pedro Sanchez'in bu hareketi ise uluslararası toplumda büyük tepkiye neden oldu. Açıklamada bulunan insan hakları savunucuları yapılan bu hareketin ırkçılığı tetikleyecek derece olduğunu ve bu durumun daha büyük sorunlara yol açabileceğini söylediler.

İspanya Madrid Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (21)

cenker :

mendebur geçenlerde de sınırılarını geçmek isteyen göçmenleri vurup öldüren sınır polislerine teşekkür etmişti

erhan :

benim anlamadığım neden yanında koruma ordusu yok.

sem sem:

ya ne alaka öküz altında buzagı aramak belki eline bişey bulaştı belki kadının elleri terliydi sonuçta tanımadığın birisi kim olsa aynısını hatta fazlasını yapar dezenfektan cıkarıp siler yani

Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title