Haber : AK Partililer sosyal medyada Gelecek Partisi için ne dedi? - Haberler

Haberi Paylaş

  AK Partililer sosyal medyada Gelecek Partisi için ne dedi?

  AK Partililer sosyal medyada Gelecek Partisi için ne dedi?

  Davutoğlu'nun eski partisindeki isimlerden henüz geniş çaplı tepki gelmedi. Sosyal medya hesaplarını yoğun olarak kullanan Burhan Kuzu, Melih Gökçek, Fatih Tezcan gibi isimler de Gelecek Partisi'nin tanıtıldığı saatlerde, yeni parti ve lideri hakkında yorum yapmamayı tercih etti.

  Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Gelecek Partisi adını verdiği yeni partisini resmen kurdu. Ankara'da düzenlenen tanıtım toplantısı Davutoğlu'nun resmi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı. Yeni partinin logosu, kurucular kurulu ve programı hakkında sosyal medyada çok sayıda mesaj paylaşıldı. Ancak Davutoğlu'nun eski partisindeki isimlerden henüz geniş çaplı tepki gelmedi. Sosyal medya hesaplarını yoğun olarak kullanan Burhan Kuzu, Melih Gökçek, Fatih Tezcan gibi isimler de Gelecek Partisi'nin tanıtıldığı saatlerde, yeni parti ve lideri hakkında yorum yapmamayı tercih etti. Benzer sessizlik birkaç istisna dışında, Ak Parti'ye yakınlığıyla bilinen gazeteciler ve sosyal medya hesaplarında da gözlendi.

  Gelecek Partisi hakkında yorumunu paylaşan ender isimlerin başında Ak Parti eski milletvekili ve Star Gazetesi yazarı Mehmet Metiner geliyor. Metiner, Davutoğlu için "Bay Retorik" ifadesini kullanırken, parti için "Küskünler Partisi" yakıştırması yaptı.

  Euronews.com / Dünya

  Gelecek Partisi Sosyal Medya Burhan Kuzu Medya Dünya Haberler

  Bu haber Euronews.com tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Euronews.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Euronews.com kurumudur.
  title