Tarihi tapınağın merdivenlerinde ilişkiye giren çifti yaptıkları savunma kurtaramadı - Haberler
Haberi Paylaş

Tarihi tapınağın merdivenlerinde ilişkiye giren çifti yaptıkları savunma kurtaramadı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Dünya

Tayland'da bir çift, şehir merkezindeki bir tapınağın merdivenlerinde cinsel ilişkiye girdi. Çevredeki insanların şikayeti sonrası polis tarafından basılan çift, eski sevgili olduklarını ve bir anlık ihtiraslarına yenik düştüklerini söyledi. İkili, ifadelerinin ardından tutuklandı.

Tayland'ın Chiang Mai vilayetinde, 42 yaşındaki Sirirani ve Chalerm isimli çift, şehirde bulunan tarihi bir Budist tapınağının merdivenleri üzerinde gündüz vakti cinsel ilişkiye girdi.

"İHTİRASA YENİK DÜŞTÜK"

Çevredekilerin polise haber vermesi üzerine çift apar topar elbiselerini giydi. Polise verdikleri ifadede, eski sevgili olduklarını söyleyen ikili, arkadaşça buluşunca ihtiraslarına yenik düşüp ilişkiye girdiklerini söyledi. İkili, savunmalarının ardından tutuklanmaktan kurtulamadı.

Tarihi tapınağın merdivenlerinde ilişkiye giren çifti yaptıkları savunma kurtaramadı

ÖZÜR DİLEDİ

Chalerm, anıtın arka kısmındaki genç kadınla merdiven üzerinde ilişkiye girdiklerinde kimsenin kendilerini görmediğini düşündüklerini, bile bile topluma saygısızlık yapmak gibi bir niyetlerinin olmadığını söyleyerek herkesten özür diledi.

Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
BÜŞRA YAKUT:Yemin ederim insanlarda utanç namus nedir kalmamış yaa ne iğrenç insanlarsiniz boyle ben böyle yola görsem yemin ederim kusarım ve gider tukurum suratlarına Cevap Yaz 13 38 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title