Ecel onu süslediği gelin arabasıyla düğüne giderken yakaladı! Kurşun yağmuruna tutulan sürücü can verdi - Haberler
Haberi Paylaş

Ecel onu süslediği gelin arabasıyla düğüne giderken yakaladı! Kurşun yağmuruna tutulan sürücü can verdi

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Şanlıurfa'da süslediği gelin arabasıyla yakınının düğününe gitmekte olan Veysel Turmak, Halil Demirkan adlı sürücüyle yol verme tartışması yaşadı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda Turmak tabancasıyla Demirkan'ı ayağından yaraladı. Veysel Turmak'a kurşunlarla karşılık veren Demirkan, peş peşe ateş açtı. Hastaneye kaldırılan Turmak, müdahalelere rağmen kurtarılamazken, olay yerinden kaçan Demirkan ise yakalanarak gözaltına alındı. Kendisini korumak için ateş ettiğini söyleyen şahıs tutuklandı.

Şanlıurfa'nın Köylükent Mahallesi'nde yaşanan olayda iddiaya göre, bir yakınının düğününe katılmak için otomobilini süsleyerek trafikte ilerleyen Veysel Turmak, kavşakta Halil Demirkan adlı sürücüyle yol verme nedeniyle tartıştı.

Araçlarından inen sürücüler, yol ortasında tartışmayı sürdürdü. Çevredekilerin cep telefonuyla görüntülediği tartışmada sürücülerden Veysel Turmak, tabancasını çıkarıp Demirkan'ı ayağından yaraladı. Demirkan da üzerindeki tabancayla Veysel Turmak'a peş peşe ateş etti.

Ecel, süslediği gelin arabasıyla düğüne giderken yakaladı! Kurşun yağmuruna tutulan sürücü can verdi

Hastaneye kaldırılan Veysel Turmak, doktorların müdahalesine karşın kurtarılamadı. Otomobiline binerek olay yerinden kaçan Demirkan, tedavi için gittiği hastanede polis tarafından gözaltına aldı.

Demirkan, tartışmada ilk olarak kendisinin yaralandığını, ruhsatlı tabancasıyla kendisini korumak için Turmak'a ateş açtığını ve pişman olduğunu söyledi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Halil Demirkan, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Ecel onu süslediği gelin arabasıyla düğüne giderken yakaladı! Kurşun yağmuruna tutulan sürücü can verdi
Demirören Haber Ajansı / Ali Leylak - Son Dakika Haberleri
500