DSİ Bölge Müdüründen Başkan Gürsoy'a Ziyaret

DSİ Bölge Müdüründen Başkan Gürsoy'a Ziyaret

Devlet Su İşleri (DSİ) Van 17. Bölge Müdürü Mehmet Recep Çıtır ve müdür yardımcısı Mahir Arslan, Belediye Başkanı Necati Gürsoy’u ziyaret etti.

DSİ Bölge Müdüründen Başkan Gürsoy'a Ziyaret

Devlet Su İşleri (DSİ) Van 17. Bölge Müdürü Mehmet Recep Çıtır ve müdür yardımcısı Mahir Arslan, Belediye Başkanı Necati Gürsoy'u ziyaret etti.

Başkan Necati Gürsoy, Devlet Su İşleri (DSİ) Van 17. Bölge Müdürü Mehmet Recep Çıtır ve müdür yardımcısı Mahir Arslan ile birlikte ilçenin sulama alanları ve taşkın korumasıyla ilgili konularda inceleme yaptıklarını ifade ederek, "Devlet Su İşleri Bölge Müdürümüz Mehmet Recep bey ile birlikte ilçemizde yaptığımız çalışmaları yerinde inceledik. İlçemizde yaşanan su sıkıntıları konusunda proje çalışmalarımız var. Sayın müdürümüz proje çalışmalarımızda bizlere her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler. Desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Devlet Su İşleri (DSİ) Van 17. Bölge Müdürü Mehmet Recep Çıtır ise, Belediye Başkanı Necati Gürsoy'a ilçede yapacağı içme suyu, sulama ve baraj çalışmaları konusunda bilgi almak amacıyla ilçeye geldiklerini belirterek, proje çalışmalarında Başkan Gürsoy'a destek olacaklarını söyledi.

Ziyarete Adilcevaz Kaymakamı Özer Özbek, Ak Parti İlçe Başkanı A. Hamdi Tutçu, Belediye Başkan Yardımcısı İzzet Ekem ve Fen işleri Müdür vekili Murat Kılıçoğlu'da eşlik etti. - BİTLİS