Diyarbakırspor:0 - Giresunspor: 2

Bank Asya 1.Ligi'nin son sırasında yer alan Diyarbakırspor, yine alt sıralarda yer alan Giresunspor ile oynadığı karşılaşmayı 2-0 kaybetti.

Diyarbakırspor:0 - Giresunspor: 2

STAT: Atatürk

HAKEMLER: Deniz Çoban (6), Mehmet Kısal (6), Neşet Merdin (6)

DİYARBAKIRSPOR: Osman (4), Gökhan (4), Ali Aliyev (3) (Dk. 64 Murat 3), Vedat

(5), Cemal (4) (Dk. 77 Hasan 3), Sıddık (3), Kürşat (3) (Dk. 38 İrfan 4), Suat

(4), Oktay (4), Ali (3), Volkan (3)

GİRESUNSPOR: Mehmet Ali (6), Onur (6), Fatih Şen (6), Ömer (7), Adem (7) (Dk. 90 Feridun), Cihan (7) (Dk. 64 Şenol 5), Mesut (7), Ramazan (7), Volkan (7), Aydın (9), Dos Santos (7) (Dk. 81 Erhan )

GOLLER: Dk. 33 ve 69 Aydın (Giresunspor)

KIRMIZI KART: Yok

SARI KART: Erhan (Giresunspor)

Bank Asya 1. Ligi'nin son sırasında yer alan Diyarbakırspor, yine alt sıralarda yer alan Giresunspor ile oynadığı karşılaşmayı 2-0 kaybetti. Giresunspor'u galibiyete taşıyan goller, 33 ve 69'uncu dakikalarda Aydın'dan geldi.

MAÇTAN DAKİKALAR

Karşılaşmanın ilk tehlikeli atağı ev sahibi Diyarbakırspor'dan geldi. 4'üncü dakikada Vedat'ın yaklaşık 30 metreden sert şutu, yandan az farkla auta çıktı. 33'üncü dakikada gelişen konuk ekip Giresunspor atağında, sol kanattan topu alan Cihan'ın ceza sahasına yaptığı ortayı iyi takip eden Aydın'ın palese vuruşunda top ağlarla buluştu: 0-1. İlk yarı bu skorla sona erdi. Karşılaşmanın ilk yarısında etkili olan taraf Giresunspor, ikinci yarıda da baskılı ve arzulu bir oyun sergiledi. 69'uncu dakikada yine Cihan'ın Diyarbakırspor ceza sahasına taşıdığı top, karambol yarattı. Bu karambolde topa son dokunan Aydın oldu ve hem kendisinin hem takımının 2'nci golünü kaydetti. 0-2. 72'nci dakikada ev sahibi ekibinden Gökhan'ın Giresunspor ceza sahasına yaptığı ortayı iyi takip eden Oktay'ın şık kafa şutu, kaleci Mehmet Ali'yi de geçti ancak ağlara giden topu Volkan son anda açıkarmayı başardı. Karşılaşmanın kalan dakikalarda başka gol olmayınca, maç konuk ekip Giresunspor'un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.