Diken ile Gülleri" Raflarda Yerini Aldı

Diken ile Gülleri" Raflarda Yerini Aldı

02.06.2014 13:34 | Son Güncelleme: 02.06.2014 13:34
Diken ile Gülleri

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel’in eşi Emine Yüksel’in yazdığı 4. şiir kitabı “Diken ile Gülleri” kitabevlerinde yerini aldı.

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel'in eşi Emine Yüksel'in yazdığı 4. şiir kitabı "Diken ile Gülleri" kitabevlerinde yerini aldı.

Daha önce de üç şiir kitabı bulunan Emine Yüksel 4. Şiir kitabını Ankara'da yayımladı. Şiir yazarken dünyayı bir başka yaşadığını ve bundan da büyük keyif aldığını söyleyen Yüksel, yazmaya devam edeceğini sözlerine ekliyor. "Diken ile Gülleri" Dost Kitabevi ve D&R'ın bütün şubelerinde şimdi raflarda yerini aldı.

Şair Emekli Öğretmen Emine Yüksel'in kaleme aldığı şiirler Kuşların Dansı'nda bir araya geliyor. Duygularının izleri daha önce yazdığı "Hayatın Ta Kendisi" ve "O gülen Gözler" de de Kuşların Dansı'nda da görülüyor.

Daha önce 2006 yılında "O Gülen Gözler" ve 2007'de "Hayatın Ta Kendisi" ve" Kuşların Dansı" adlı eserleri yayımlanan Yüksel, şimdi de 4. şiir kitabı "Diken ile Gülleri" ile şiir severlerin karşısına çıkıyor. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title