Deren Talu'nun Estetiksiz Hali Alay Konusu Oldu

Deren Talu'nun Estetiksiz Hali Alay Konusu Oldu

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'nun estetiksiz hali sosyal medya kullanıcıları tarafından alay konusu oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı Talu'nun eski fotoğrafına, "O nasıl bir burun Deren Hanım" yorumunu yaptı.

25.09.2018 17:53 | Son Güncelleme: 26.09.2018 01:05

Defne Samyeli'nin 22 yaşındaki kızı Deren Talu'nun estetikli olduğu ortaya çıktı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından eski fotoğrafı paylaşılan Talu, alay konusu oldu.

BURUN AMELİYATI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Annesi Defne Samyeli gibi ekranlarda boy göstermek isteyen Deren Talu'nun hem mankenlik, hem de oyunculuk yapmak için böyle bir karar aldığı ortaya çıktı. Deren Talu'nun eski hali ve yeni hali arasındaki fark ise sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Bir sosyal medya kullanıcısı Deren Talu'nun estetiksiz fotoğrafına, "O nasıl bir burun Deren Hanım." yorumunu yaptı.

Deren Talu'nun Estetiksiz Hali Alay Konusu Oldu
Haber Yorumları (54)
GIRTLAKÇI NİYAZİ: bu karıdan karı olmadı eşini boynuzladı eşi de hazmetti, ana da olamadı olamaz da zaten. . . bu karının kızlarından da ne karı ne ana olmaz. çünkü atalarımız demiş ki: arka teker ön tekerin izine basar.
NEVİN: boşandılar sonra. gerçi kocası seviyorsa hazmeder tabi. tasası sanamı düştü?
HALİT: Birinin herhangi bir kusuru (doğuştan gelen) ile alay etmek ne Türk örf ve adetine ne de müslümanlığa yakışmaz
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title