Haluk Levent, İzmir depreminde 90 saat kurtarılan kediyi sahiplendi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Haluk Levent, İzmir depreminde 90 saat kurtarılan kediyi sahiplendi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Magazin

İzmir'i sarsan Ege depreminin ardından, enkazdan çıkarılarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü Küçük Hayvan Polikliniği'nde tedavi altına alınan kediler, yeni yuvalarına kavuşmaya başladı. Rıza Bey Apartmanı'nın enkazından 90 saat sonra kurtarılan kediyi ise Haluk Levent sahiplendi.

Kedinin adını "Pudra" koyan Haluk Levent, "Daha önce de yaşadığımız depremlerde, doğal afetlerde kurtarılan 88 kedimiz, 7 köpeğimiz, 2 atımız, 2 eşeğimizin hepsini Kemalpaşa'daki çiftlikte bakıyoruz. Bu kediyi ben özel olarak sahiplendim. Yine çiftlikte en iyi şekilde bakımını sağlayacağım" dedi.

"SAHİPSİZ KEDİLER İÇİN ÇOK TALEP VAR"

İzmir Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü Merkez Polikliniği ve Acil Müdahale Birimi Sorumlusu Veteriner Hekim Cihan Ziyan da Rıza Bey Apartmanı'ndan çıkarılan sekiz kedinin olduğunu söyleyerek, "Kedilerin sahipleri, kedilere bakmakta güçlük çekecekleri için kedilerin sahiplendirilmesini istedi. Sekiz kedimizden ikisini sahiplendirdik. Sağ olsun yurttaşlarımız bu konuda büyük bir duyarlılık gösterdi. Çok sayıda talep var. Hepsini değerlendiriyoruz" diye konuştu.

Depremzede kediyi Haluk Levent sahiplendi

Depremzede kediyi Haluk Levent sahiplendi

Haluk Levent, İzmir depreminde 90 saat kurtarılan kediyi sahiplendi
İhlas Haber Ajansı - Magazin Haberleri
Yorumlar (20)
Karya:ARYA kedi sahiplendi diye mi kocaman güzel yuregi var? Reklam icin olmasin bu? Hergun her yerde yuzletce3kedi sahipleniliyor
Arya:Senin nasil kocaman ve guzel bir yuregin var boyle yaa..Adamsın sen Haluk Levent, adamm..
Sevgiylekal:Allahim hayvanlarin hürmetine biz günahkar Insanlari bagislasin! Amin
500