Denizli'de Şehit ve Gazi Aileleri Onuruna Yemek

Denizli'de Şehit ve Gazi Aileleri Onuruna Yemek

Türk Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş yıl dönümü 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Denizli Emniyet Müdürlüğü 80 şehit ve gazi yakınını akşam yemeğinde buluşturdu.

Denizli'de Şehit ve Gazi Aileleri Onuruna Yemek

Türk Polis Teşkilatı'nın 171. Kuruluş yıl dönümü 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Denizli Emniyet Müdürlüğü 80 şehit ve gazi yakınını akşam yemeğinde buluşturdu.

Doğu ve Güneydoğu'da meydana gelen olaylarda, güvenlik güçlerimizin bünyesinde yer alan çok sayıda polis ve askerin şehit verilmesi nedeniyle 'Şehitleri Anma' teması ile gerçekleştirilen 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Polisevinde gerçekleşen yemeğe, Vali Şükrü Kocatepe ve eşi Sultan Kocatepe, 11 'inci Komando Tugayı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kamil Özhan Özbakır ve eşi Ayşen Özbakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağcı, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ve eşi Züleyha Namal, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Cengiz Yıldız ile Gazi ve Şehit yakınları katıldı.

Yemek öncesinde masaları tek tek gezen Vali Şükrü Kocatepe şehit ve gazi aileleriyle yakından ilgilenerek, sıkıntı ve istekleri hakkında bilgi aldı. - DENİZLİ

Kaynak: İHA