Denizli'de kışla yakınında yangın çıkarmaya çalışan şüpheli yakalandı - Haberler
Haberi Paylaş

Denizli'de kışla yakınında yangın çıkarmaya çalışan şüpheli yakalandı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Birkaç gündür alevlerle boğuşan Denizli'deki yangın bu sabah saatlerinde güçlükle söndürüldü. Şehirdeki askeri kışla yakınında bulunan çalılık alanı ateşe vermek isteyen bir şahıs nöbetçiler tarafından fark edildi. İtfaiye ekipleri yangını büyümeden söndürdü, şüpheli şahıs ise yakalandı.

Türkiye 7 gündür yangınlarla mücadele ediyor. Uzun uğraşlar sonucu yangınların söndürüldüğü Denizli'deki 11'inci Komando Tugay Komutanlığı Tümgeneral İlhan Özcan Kışlası'nın dışındaki çalılık alan ateşe verildi.

YANGIN BÜYÜMEDEN SÖNDÜRÜLDÜ

Kışladaki nöbetçiler tarafından fark edilen ve müdahale etmek istenilen şüpheli, bölgeden kaçtı. Yangın ise itfaiye ekiplerince büyümeden söndürüldü. Olayın ardından başlatılan soruşturma kapsamında şüphelinin yakalandığı belirtildi.

Denizli'de kışla yakınında yangın çıkarmaya çalışan şüpheli yakalandı
Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (6)
ihsanhan:sorgu yaparken iki kolunu kopartın ve hayatı boyunca boyle kolsuz yaşasın ki anlasın. Türk Ulusuna zarar vermenin bedelini ölünceye kadar acı cekerek yaşasın. şuan denizli de karataş mevkiindede yangın cıkardılar.. bunların ya kollarını keseceksin yada idam edeceksin.
Enes Uslu:neden bu kişiler yaktıkları ateşin içinde bırakılmıyor. yanarken en fazla kendim ettim kendim buldum der
Aslı Can:Sorguda güzel bir dayak atin nolur,,,eliniz dert gormesin
500