Demet Şener, iş adamı Cenk Küpeli ile dünyaevine girdi

Demet Şener, iş adamı Cenk Küpeli ile dünyaevine girdi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Basketbolcu İbrahim Kutluay'dan boşanan Demet Şener, ikinci kez nikah masasına oturarak iş adamı Cenk Küpeli ile dünyaevine girdi.

Demet Şener, sevgilisi Cenk Küpeli ile dünya evine girdi. Şener, eski eşi İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşanmıştı. Eski manken, geçtiğimiz aylarda iş insanı Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Şener, ikinci kez nikah masasına dün akşam bir otelde oturdu.

İTALYA'DA BALAYI YAPACAK

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat'ın kıydığı nikahta Demet Şener'in şahidi Beyhan Bağış, Cenk Küpeli'nin şahidi Lal Cander oldu. 30 kişilik düğünde ünlü mankenin gelinlik tercihi Eda Güngör olurken,Cenk Küpeli özel dikim damatlık giydi. Ünlü çift İtalya'da balayı yapacak.

Demet Şener, iş adamı Cenk Küpeli ile dünyaevine girdi
Haber Yorumları (16)
TEBRİKLER: Allah mutlu etsin.
VAY KARDESİM: Bunu gibi bir suru kari var
PSİKİYATRİST: inat hırs mislleme uğruna yapılan her davranış her hareket ve her düşünceizlik hüsranla sonuçlanır demet şener kötü şeyler yaşamış olabilir evet ama bu kendini daha çok kötü düşürmeye değmez umarım doğru olanı yapmıştır yoksa daha büyük yıkımlar söz konusu olacaktır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title