Demet Şener'den Aşk Açıklaması: Aşka Kalbim Kapalı Değil Ama Önce Boşanmam Lazım

Demet Şener'den Aşk Açıklaması: Aşka Kalbim Kapalı Değil Ama Önce Boşanmam Lazım

Eski basketbolcu eşi İbrahim Kutluay'dan uzun zamandır boşanamayan Demet Şener, "Aşka kalbim kapalı değil ama önce boşanmam lazım" dedi.

Podyumların emektar ismi Demet Şener, Cengiz Abazoğlu'nun önceki akşam Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen defilesine katılan isimler arasındaydı. Kalbini aşka kapatmadığını söyleyen Şener, boşandıktan sonra yeni bir ilişkiye başlayabileceğini söyledi.

"KALBİ AŞKA KAPALI DEĞİL AMA BOŞANMAM LAZIM"

İbrahim Kutluay ile boşanma davası süren Şener, "Aşka kalbiniz kapalı mı?" sorusuna, "Hiç kapalı değil ama önce boşanmam lazım. Kendime yeni bir sayfa açacağım, belki evimi bile değiştirebilirim" cevabını verdi.

"FORMUMU SPORA BORÇLUYUM"

Formunu spor yapmaya borçlu olduğunu belirten Demet Şener, "41 yaşındayım ve her gün spor yapıyorum. Örnek olabiliyorsam ne mutlu bana" dedi.

"KİMSENİN HAYATI BENİ İLGİLENDİRMEZ"

Demet Akalın'ın 6 yıllı keşi Okan Kurt'tan boşanmasının ardından ünlü şarkıcı ile ilgili yapılan yorumları beğenmesinin hatırlatılması hakkında eski model, "Kimsenin hayatı beni ilgilendirmez" sözleriyle konuyu kapattı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.