Demet Akalın, Ece Erken İçin Tedbir Kararı Çıkarttı

Demet Akalın, Ece Erken İçin Tedbir Kararı Çıkarttı

08.01.2019 00:25 | Son Güncelleme: 08.01.2019 00:25

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Ece Erken'in canlı yayındaki sözleri üzerine mahkemeden tedbir kararı çıkarttı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Ece Erken'in canlı yayındaki sözleri üzerine mahkemeden tedbir kararı çıkarttı.

"EVLADIM SÖZ KONUSU OLMASA KONUŞMAZDIM"

Demet Akalın'ın Serkan Uçar ve ailesiyle yakınlaşmasına çok kızan Ece Erken, Akalın'a "2 ay önce Serkan Uçar ve ailesi ağır sözler söyleyen Demet Akalın dün Serkan uçar ve yengesi Güldeniz Uçar'ı sosyal medyadan takibe alıyor ve onlarla yazışıyor. Ben insanların bu kadar kötü olduğunu düşünemiyordum ama o kadar kötüler ki! Evladım söz konusu olmasa yine konuşmazdım. Demet Akalın'ın gerçek yüzü bu ama. Gülben Ergen ile kavga etti ilk işi Erhan Çelik'i takibe almak oldu. Erhan Çelik'in sözlerini paylaştı sayfasında" ifadelerini kullanmıştı.

KARARA UYMAZ İSE ZORLAMA HAPİS

Ece Erken'in canlı yayındaki sözleri üzerine Demet Akalın, mahkemeden tedbir kararı çıkarttı. Karara göre Erken bir ay boyunca Akalın'a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunamayacak.

İŞTE O KARAR:

1-ECE ERKEN'in mağdur DEMET AKALIN'a yönelik olarak şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına,

2-ECE ERKEN'in mağdur DEMET AKALIN'a iletişim araçlarıyla veya sair surette rahatsız etmemesine,

3-Tedbir kararının 1 ay süreyle devamına,

4-Yukarıda belirtilen tedbirlere davranılmaması halinde ECE ERKEN'e hakkında 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsinin uygulanacağı, tedbir kararının gereklerine aykırılığın her tekrarında ihlal edilen tedbirin niteliğine ve aykırılığın ağırlığına göre zorlama hapsi süresinin 15 günden 30 güne kadar uzatılabileceğinin ihtarına

Demet Akalın, Ece Erken İçin Tedbir Kararı Çıkarttı
Haber Yorumları (27)
DELİCE: AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE ECE ERKEN NE MEMEN ŞEY Kİ BAŞKASINA LAF ATIYOR . . ÖNCE AYNAYA BAKSIN BU EKRANDAKİLER KİMİN KİMDEN FARKI VAR. . AGZI OLAN ÖTÜYOR. . HİÇ BİRİNDE NE AHLAK VAR NE ONUR KUSURA BAKMASIN NE ECE ERKEN NE DE DİGERLERİ . . BİRİ LAF SÖYLÜYORSA KENDİNİ GÖRDÜGÜ İÇİNDİR SÖZ SAHİBİNE AİTTİR KİMSENİN KİMSEYİ YORUMLAMA HAKKI YOK KİMSE KİMSENİN HAYATINI BİLEMEZ. . ANCAK GEVEZELİK YAPIYORLAR AKLINCA GÜNDEM OLACAKLAR KENDİLERİ ÇOK NAMUSLULAR YA AY BUNLARIDA ADAM GİBİ DİNLEYİP İZLİYORLAR . PES
ADANUS: demet akalında ne itici ne şımarık bi şey oldu çıktı herkesle kavgalı herkesle mahkemelik sevmiyorum bu kadını
ERAY: Yiyin birbirinizi
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title