Demet Akalın: Demet Şener'le karıştırdınız
Advertisement

Demet Akalın: Demet Şener'le karıştırdınız

21.02.2021 16:10 | Son Güncelleme: 21.02.2021 16:23
Demet Akalın: Demet Şener'le karıştırdınız

Şarkıcı Demet Akalın Habertürk yazarı Kübra Par'ın CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği "sahte ilaç reklamları" ile ilgili yazısına yanıt verdi.


Şarkıcı Demet Akalın Habertürk yazarı Kübra Par'ın CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği "sahte ilaç reklamları" ile ilgili yazısına yanıt verdi. Kübra Par, yazısında, Demet Akalın'ın ismini de vermiş ve şunları söylemişti: & ; "Konuyu gündeme getiren CHP Milletvekili Bulut, 'Şikayet edildi, para cezası aldılar ama bu ceza reklam bedelinin ancak 10'da 1'i… Sonra hemen başka bir reklamla yine karşımızdalar' demiş. Biraz araştırınca fark ettim ki 6 ünlü isme ve ürünün reklam vereni Bilge İlaç Bitkisel Ürünler Koz. San. ve Tic. A.Ş.'ye her biri için 104 bin 781 TL para cezası kesilmiş. ve şimdi en vahim kısma geliyorum; söz konusu firma benzer şekilde bağışıklık güçlendirme-zayıflatma vaadiyle ilaç ve takviye gıda satmaya devam ediyor. Örneğin Instagram sayfalarında hızlı kilo verdiren organik detoks çorbası Hızlı Form'un reklamı duruyor, kimi sitelerde satışı sürüyor.

Ve tahmin edin daha önce bu ürünün tanıtımını kimler yapmış?

Seda Sayan, Demet Akalın, Ebru Şallı…"

"BEN O ÜRÜNÜ TANITMADIM"

Demet Akalın ise CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği "sahte ilaç reklamları" ile ilgili yazısını haberleştiren bir haber sitesinin altına, "Benim adım yine yazılmış ezbere; ben o ürünü tanıtmadım" diye yazdı.& ; Akalın attığı başka bir tweet'te de "Yazılarınızı kontrol edin Demet Şener'le beni karıştırmışsınız sanırım. Ben çorba reklamı yapmadım! #kübrapar adres yok. umarım iletirler..." ifadelerini kullandı. (Kaynak-Odatv.com)Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title