Davalık Olan Lerzan Mutlu ve Bülent Ersoy Canlı Yayında Birbirine Girdi

Davalık Olan Lerzan Mutlu ve Bülent Ersoy Canlı Yayında Birbirine Girdi

Haberler.com - Haberler | Magazin

'Renkli Sayfalar' programına katılan Lerzan Mutlu, Bülent Ersoy'un canlı yayına bağlandığını duyunca yayını terk etti. İknalarla programa geri dönen Mutlu, Ersoy ile birbirine girdi.

Bülent Ersoy ile Lerzan Mutlu, Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programında karşı karşıya geldi. Mutlu, Diva'nın canlı yayına bağlandığını duyunca stüdyoyu terk etti. İknalarla geri döndü.

LERZAN MUTLU GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Bülent Ersoy, "Allah'tan başka kimseden korkmuyorum. Ben kırmak isteseydim, ağlatmak isteseydim bütün yayınlara bağlanırdım. Az çok lafım da dinlenir. Bir atımda bulunduğumu duydunuz mu? Bu konuda yorum yaptım mı? Hayır. O bana anası diyordu. Anası ona bağırmıyor mu?" şeklinde konuştu. Lerzan Mutlu'nun bu sırada gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi.

"SİZİ HİÇ AFFETMEYECEĞİM"

Ersoy'un ardından konuşan Lerzan Mutlu, "Bacak kadar kadınım. Sizin üzerinizden beni yıkmaya çalıştılar. Benim canımın yanmasına siz sebep oldunuz. Büyük bir isim olduğunuz için buna sebep oldunuz" dedi. Lerzan Mutlu'nun "Sizi hiç affetmeyeceğim" açıklamasına Ersoy, "İnsanları Alah affeder, insanlar değil" yanıtını verdi.

BÜLENT ERSOY LERZAN MUTLU'YA NE DEMİŞTİ?

"Oya'nın kalbini kırmış. Ona 'sinsi' demiş. Oya hiç sinsi bir insan değildir. Böyle dolaylı yoldan laf çakmalar hiç şık değil, hiç yakıştıramadım. Oya çok terbiyelidir. Ona cevap verebilirdi aslında ama vermemiş. Ben çok sinirlendim, çok kızgınım. O kıza çok sinirliyim, haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana. Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür. Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek... Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım."

Davalık Olan Lerzan Mutlu ve Bülent Ersoy Canlı Yayında Birbirine Girdi
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title