Danilo Zanna, Milliyet'ten Senem Aydın'a konuştu

Danilo Zanna, Milliyet'ten Senem Aydın'a konuştu

03.12.2020 23:07 | Son Güncelleme: 03.12.2020 23:20
Danilo Zanna, Milliyet'ten Senem Aydın'a konuştu

İtalyan şef Danilo Zanna, samimi tavırları, aksanlı Türkçesiyle ekranın sevilen isimlerinden biri oldu

10 yıl önce İstanbul'a geldi; aşkı da buldu, şöhreti de...

Şef, "Bu ülkeye sonsuz borcum var. Yaptığım iş için tabii ki ama aynı zamanda eşim ve oğlum da Türk, unutmayalım. Hayatımın en büyük iki parçası buradan çıktı" diyor. Zanna ile Le Meridien Etiler'de buluştuk, İstanbul'daki hayatını, Tuğçe Demirbilek'le mutlu evliliğini ve projelerini konuştuk.

Samimi tavırlarınız, aksanlı Türkçenizle ekranın fenomen isimlerinden biri oldunuz. İstanbul'a ilk geldiğinizde milyonların sizi izleyeceğini tahmin eder miydiniz?

Tahmin edemezdim çünkü öyle bir niyet yoktu. O dönem Türkçem de sıfırdı. Ne mutlu bana.

Arkadaşımın yanına bir hafta sonu ziyareti için geldim. Sonra eşimle tanıştık. Hemen burada yaşama kararı vermedim, bir süre uzaktan sevgili olduk. Sonra hem İtalya'da hem burada evlendik. Çin'e gitmeyi planlıyorduk iş için ama eşim Tuğçe hamile kalınca buraya yerleştik. Böyle bir kısmet...& ;& ;

Sizinle ilgili en çok merak edilen şeylerden biri de eşinizin kim olduğu...

Evet "Acaba kim?" diye merak ediliyor. Benim sosyal medya hesabımda çok az fotoğrafı var. Kendi hesabında da öyle. Çekmeyi seviyor ama içinde olmayı sevmiyor.

İlk görüşte aşk mıydı?

Çok güzel bir kadın, aşık olmama ihtimali çok düşük. İlk görüşte aşktı.

Kültür farklılıkları evlilikte zorluk yaratıyor mu?

Türkiye ve İtalya kültürel olarak, geleneksel olarak çok benziyor. Orta nokta çok... Ben Fas'ta yaşadım, Uzak Doğu'da yaşadım, oradaki kültürel farklılıklar yumruk gibi. Çok sert. Burada zor bir dönem yaşamadım. Evimde gibi hissettim. Ama bu sadece Danilo için değil, birçok İtalyan arkadaşım da böyle hissediyor.

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title