Daıhatsu Yetkili Bayi Esoto Daıhatsu,İle Büyüyor

Daıhatsu Yetkili Bayi Esoto Daıhatsu,İle Büyüyor

Türkiye Geneline Yayılan 21 Noktada Hizmet Veren Daihatsu Yeni Tesisleriyle Güçlenmeye Ve Ülke Çapındaki Hizmet Noktalarını Arttırmaya Devam Ediyor.

Daıhatsu Yetkili Bayi Esoto Daıhatsu,İle Büyüyor
09.10.2010 22:20 | Son Güncelleme: 09.10.2010 22:21

Daihatsu, bu hizmet noktalarına Daihatsu Yetkili Bayi Esoto ile bir yenisini daha ekliyor. 1993 yılından bu yana otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Es Grup tarafından faaliyete geçecek olan Daihatsu Yetkili Bayi Esoto, İzmitlilere satış ve servis hizmeti verecek.

Müşteri memnuniyetinde bayilerin önemini her zaman vurgulayan ve uzun soluklu işbirlikleriyle ilerleyen kompakt SUV uzmanı Daihatsu yeni tesisleriyle güçlenmeye ve büyümeye devam ediyor. 1977 yılından bu yana ticaretle uğraşan ve bünyesinde inşaat, akaryakıt, sigorta, lastik bayiliği ve uzun dönem oto kiralama gibi farklı iş dallarını barındıran Es Grup, 1993 yılından bu yana Esoto adı altında otomotivde de etkinliğini sürdürüyor. 10 bin m2 kapalı alan, 20 bin m2 açık alan ile faaliyetlerini sürdüren ve çatısı altında farklı markaları bulunduran Esoto, Daihatsu Yetkili Bayi Esoto ile hem kendisinin, hem de Daihatsu'nun gücüne güç katıyor.

Daihatsu Yetkili Bayi Esoto'nun açılışına katılan ve Esoto'nun Daihatsu ailesine katılımını değerlendiren Daihatsu Genel Müdürü Burak Beşer "Daihatsu ailesi olarak güçlenmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni tesisle birlikte Esoto ile yaşayacağımız uzun soluklu birlikteliğin ilk adımı atılmış oldu. Katkılarından dolayı Es Grup'a ve Esoto'ya teşekkürlerimi sunuyor ve hepimize hayırlı olmasını diliyorum." diyerek yeni tesisin açılışından ve Es Grup'un Daihatsu'ya katkılarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Otomotiv sektöründeki 17 yıllık bilgi birikimi ve deneyimle Daihatsu'nun operasyonunu İzmit'te güçlendirecek olan Esoto Genel Müdürü Burak Kayan açılış kokteylinde yaptığı konuşmada Daihatsu ailesine katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve "Esoto bünyesinde bir kaç otomobil markası yer alıyor.

Bugün buna bir de Daihatsu'yu ekledik. 17 yıldır otomobil işindeyiz ve her geçen gün büyüyoruz. İçinde bulunduğumuz büyüme sürecinde kompakt SUV alanında uzman olan Daihatsu ile güç birliği yapmaktan Esoto olarak çok memnunuz ve gurur duyuyoruz" dedi.

Bünyesinde 200 kişi bulunduran Es Grup çatısı altında farklı markalarla hizmet veren Esoto, Daihatsu müşterilerine 20 adet çalışanıyla satış ve servis hizmeti sunacak.

Kaynak: Bültenler

Şu an buradasınız: Daıhatsu Yetkili Bayi Esoto Daıhatsu,İle Büyüyor - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.7.2020 16:19:32. #1.15#
title