Coşkunöz Haberleri

Coşkunöz haber, Coşkunöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Coşkunöz - 02.06.2021
Optiyol'un aldığı yatırım tutarı 1,1 milyon dolar oldu
Teknopark İstanbul'dan yapılan açıklamaya göre, Ar-Ge faaliyetlerine Teknopark İstanbul'da başlayan, kuluçka merkezi Cube Incubation'un mezun girişimlerinden Optiyol, 810 bin dolarlık yeni bir yatırım aldı. Bulut tabanlı yeni nesil rota optimizasyonu çözümü olan Optiyol'un yatırım turunda, Ford Otosan'ın kurumsal girişim sermaye şirketi Driventure, Fark Holding, Dinçer Lojistik, Coşkunöz Holding ve Arya Kadın Yatırım Platformu yer aldı.
Coşkunöz - 03.05.2021
Eskişehir'de üretilen Kore Genel Maksat Helikopteri orta gövdelerinin sevkiyatı devam ediyor
Coşkunöz Savunma ve Havacılık firmasından yapılan açıklamada, KUH Surion'ın en önemli bölümlerinden biri olan orta gövde montajının Türkiye'de gerçekleştirildiği, bu çerçevede üretilen 26'ıncı helikopter orta gövdesinin Güney Kore'ye teslim edilmek üzere yola çıkarıldığı bildirildi.
Coşkunöz - 16.11.2020
İş sağlığı ve güvenliği eğitimi için yerli ve milli platform
ODTÜ Teknokent'te faaliyet gösteren GFDS ile Coşkunöz Eğitim Vakfı, çalışma hayatının en büyük sorunlarından biri olan iş kazalarını ortadan kaldırmak için endüstri 4.
Coşkunöz - 07.09.2020
BTSO ve UİB'in online seminerinde Romanya'daki iş fırsatları konuşuldu
Romanya'da 1990'dan itibaren yerleşik, güçlü bir Türk iş camiasının oluşmaya başladığını aktaran Aramaz, şöyle devam etti: "Romanya'da hemen her sektörde ülkemizi temsil eden çok güçlü firmalar var. Buradaki firmaların başarıları, ekonomik ilişkilere önemli katkılar sunuyor. Bursalı firmaların da Romanya'ya ilgisinin artmasından memnuniyet duyuyoruz. Geçtiğimiz aylarda Durmazlar Holdingin Resita Belediyesi ile imzaladığı tramvay üretim anlaşması törenine katılmıştım. Coşkunöz Holding ile buradaki yatırımları için sürekli yakın temas halindeyiz.
Coşkunöz - 20.07.2020
Eskişehir'de üretilen helikopter gövdeleri Kore'ye gönderiliyor
Coşkunöz Holding Üst Yöneticisi Erdem Acay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tesiste yıllık üretim kapasitesi bakımından 140 bin saati aşkın CNC işçiliği bulunduğunu söyledi.
Coşkunöz - 15.04.2020
Bursa iş dünyasından BUÜ Hastanesine destek sürüyor
Kentin önde gelen sanayi kuruluşlarından Coşkunöz Holding, Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş, Rumelili Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği (RUMELİSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Türkay, Berteks, İnoksan, Marteks, Exemedia, GESİAD Yönetim Kurulu, iş adamları Mustafa Açılan ve Ersoy Tabaklar ile Özel Bursa Kültür Okulları, hastanenin cihaz ve hijyen malzemesi ihtiyaçları için önemli desteklerde bulundu.
Coşkunöz - 03.04.2020
Coşkunöz Metal Form faaliyetlerine geçici süre ara verdi
Coşkunöz Holding, Metal Form fabrikasındaki faaliyetlerin büyük bir kısmına kademeli olarak ara verdi.
Coşkunöz - 13.02.2020
Türkiye otomotivdeki geleceğine hazırlanıyor
UİB'de gerçekleştirilen ve moderatörlüğünü Otomotiv Teknoloji Platformu (OTEP) Başkanı Ernur Mutlu'nun yaptığı 'Otomotiv Sanayi Toplantıları'na UİB Genel Sekreteri Mümin Karacakayalılar ile Tofaş/Fiat, Renault, Beyçelik Holding, Coşkunöz Holding, Üstünberk Holding, Orhan Holding, Feka Otomotiv, Tifs, Mako, Valeo, Chassis Brakes, Maysan Mando gibi otomotiv sanayi firmalarından üst düzey yetkililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Coşkunöz Haberleri | Coşkunöz Haber - Haberler - Coşkunöz haberleri, son dakika coşkunöz haber ve gelişmeleri burada. İnan Kıraç kimdir? İnan Kıraç hayatı ve biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:40:26. #1.14#

title