Charles Michel Haberleri

Charles Michel haber, Charles Michel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Charles Michel - 21.10.2020
AB liderleri Kovid-19 toplantısı yapacak
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, AB üyesi ülkelerin liderlerini Avrupa'da Kovid-19 vakalarında görülen artış üzerine gayriresmi toplantıya çağırdı.
Charles Michel - 21.10.2020
AB Konseyi Başkanı Michel, Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan ile görüştü
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan ile görüştü.
Charles Michel - 21.10.2020
AB'den İngiltere'ye: " 'Hem karnım doysun hem pastam dursun' olmaz"
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, İngiltere ile Brexit sonrası bir ticaret anlaşması istediklerini ancak İngiltere'nin taleplerinden geri adım atması gerektiğini söyledi.
Charles Michel - 19.10.2020
AB, ABD'nin Sudan kararından memnun
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, soysal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ABD Başkanı Donald Trump'ın ABD'li terör kurbanlarına ve ailelerine 335 milyon dolar tazminat ödediğinde Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkaracağına yönelik açıklamasını değerlendirdi.
Charles Michel - 19.10.2020
AP milletvekillerinden AB yönetimine çağrı: "Suudi Arabistan'daki G20 Zirvesi'ne gitmeyin"
Avrupa Parlamentosu (AP) milletvekilleri, Avrupa Birliği (AB) yönetiminin, insan hakları ihlalleri nedeniyle Suudi Arabistan dönem başkanlığında gelecek ay düzenlenecek G20 Zirvesi'ne katılmamasını, AB'nin Suudi Arabistan ile ekonomik ilişkilerini gözden geçirmesini istedi AP'den 65 milletvekili, AB Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'e mektup yazarak Suudi Arabistan ile ilgili taleplerini iletti.
Charles Michel - 16.10.2020
AB Konseyi Başkanı Michel'den korkutan açıklamada
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Liderler Zirvesi'nin ardından yaptığı açıklamada, "Avrupa'da Covid-19 durumu hiç olmadığı kadar ağır bir durumda" dedi.
Charles Michel - 16.10.2020
AB: Doğu Akdeniz'i aralıktaki zirvede yeniden değerlendireceğiz
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Doğu Akdeniz ve Türkiye-AB ilişkileri hakkında gelişmeleri takip ederek aralık ayında yapılacak AB Liderler Zirvesi'nde konuyu yeniden değerlendireceklerini söyledi.
Charles Michel - 16.10.2020
Finlandiya Başbakanı Marin de ekibinde Kovid-19 çıkmasının ardından AB Liderler Zirvesi'nden ayrıldı
Daha önce AP Başkanı David Sassoli ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel de Kovid-19'lu kişilerle temasta bulundukları için karantinaya girmişti.
Charles Michel - 16.10.2020
AB Liderler Zirvesi'nin 2. gün oturumu başladı
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, 2.
Charles Michel - 16.10.2020
AB Liderler Zirvesi, Covid-19 gündemi ile toplandı
Avrupa Birliği üye devletlerin liderleri, Brüksel'de bir araya geldi. Korona virüs ile mücadele, Brexit ve iklim değişikliği konularının masada olduğu zirve öncesi liderler toplantının yapılacağı AB Konseyi binasına geldi. Toplantı öncesi basın mensuplarına açıklama yapan AB Konseyi Başkanı Charles Michel, "AB liderleriyle, gündemdeki en acil konu Covid-19'a karşı nasıl mücadele edeceğimizi ele alacağız.
Charles Michel - 15.10.2020
AB liderleri Kovid-19, iklim ve İngiltere-AB ilişkileri gündemiyle toplandı
Zirveden saatler önce AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson üçlü telekonferans görüşmesi yaptı.
Charles Michel - 15.10.2020
Son dakika ekonomi: Küresel piyasalar negatif seyrediyor
Avrupa tarafında İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın bir ticaret anlaşmasına varılması için Avrupa Birliği'ne (AB) verdiği sürenin dolmasına az bir süre kalmasına rağmen taraflar arasındaki anlaşmazlığın sürdüğü belirtildi. Bugünkü AB Liderler Zirvesi öncesi AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile bir görüşme gerçekleştiren Johnson, son iki hafta içinde fazla bir ilerleme kaydedilmemesi karşısında hayal kırıklığına uğradığını dile getirdi.
Charles Michel - 14.10.2020
AB ve İngiltere, kritik zirve öncesi anlaşmazlıkları gideremedi
Johnson, yarınki AB Liderler Zirvesi öncesi AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile bir görüşme gerçekleştirdi.
Charles Michel - 12.10.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Michel'le telefonda görüştü
Son dakika gündem haberine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Charles Michel - 12.10.2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ile bir telefon...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Charles Michel - 11.10.2020
AB, Dağlık Karabağ'da ateşkese uyulması çağrısı yaptı
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Dağlık Karabağ'da Azerbaycan ve Ermenistan'a ateşkese uyma çağrısında bulundu.
Charles Michel - 8.10.2020
AP Başkanı Sassoli, Kovid-19 karantinasında
Son iki hafta içinde Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile üç komisyon üyesi de koronavirüs taşıdığı ortaya çıkan kişilerle temasta bulundukları için karantinaya girmişlerdi.
Charles Michel - 7.10.2020
İngiliz Başbakan Johnson, AB'ye "anlaşmasız ayrılığa hazırım" mesajı verdi
Başbakanlık Ofisi 10 Numara'dan yapılan açıklamaya göre, Johnson ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel, iki taraf arasında yürütülen gelecekte kurulacak ilişkilere dair müzakereleri ele aldı.
Charles Michel - 7.10.2020
Doğu Akdeniz'de AB ve NATO'nun arabuluculuğu çözüme giden yolu açabilir mi?
Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Komisyonu Başkanı ve NATO Genel Sekreteri ile görüştü. Yunanistan'ın gerginliği tırmandırmasına ve tahriklerine rağmen Türkiye'nin sağduyulu ve soğukkanlı tavrından taviz vermediğini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelinen noktada ilan edilen istikşafi görüşmelerin gidişatının, Yunanistan'ın ortamı yumuşatmak için atacağı samimi adımlara bağlı olacağını ifade etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Almanya Başbakanı Angela Merkel ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile üçlü formatta bir video konferans görüşmesi gerçekleştirdi.
Charles Michel - 5.10.2020
AB Komisyon Başkanı von der Leyen, Kovid-19 şüphesiyle kendini tecrit etti
AB yönetiminden daha önce de AB Konseyi Başkanı Charles Michel, koruma ekibinden bir kişinin Kovid-19'a yakalanması nedeniyle bir hafta karantinada kalmıştı.
Charles Michel - 1.10.2020
AB Liderler Zirvesi öncesinde "Türkiye ile yapıcı ilişki" mesajları
Michel: "Doğu Akdeniz'de istikrar istiyoruz" AB Konseyi Başkanı Charles Michel de AB üyesi ülke liderlerinin toplantıda uluslararası konulara odaklanacaklarına dikkati çekti.
Charles Michel - 1.10.2020
Belçika'da yeni hükümet yemin ederek göreve başladı
Belçika'nın eski Başbakanı ve şu anda AB Konseyi Başkanı olan Charles Michel'in kardeşi Mathieu Michel de hükümette dijitalleşmeden sorumlu bakan oldu.
Charles Michel - 30.9.2020
AB Liderler Zirvesi'nde Doğu Akdeniz konulu konferans da gündemde olacak
Üst düzey bir AB yetkilisinin Brüksel'de gazetecilere yaptığı bilgilendirmeye göre, AB Konseyi Başkanı Charles Michel'in geçen hafta BM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada da belirttiği gibi, Doğu Akdeniz'deki sorunların çözümü için uluslararası konferans düzenlenmesi fikrine bölgeden destek geldi.
Charles Michel - 30.9.2020
Son Dakika: AB, Azerbaycan ve Ermenistan'a ateşkes çağrısı yaptı
Son dakika haberleri: Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile görüşerek iki ülkeye ateşkes çağrısında bulundu.
Charles Michel - 30.9.2020
AB Liderler Zirvesinde ağırlıklı gündem Doğu Akdeniz ve Belarus olacak
Bir başka konu da Çin-AB ilişkileri. Son olarak 14 Eylül'de video konferans yöntemiyle yapılan AB-Çin Zirvesine Çin Devlet Başkanı Şi Cinping'in yanı sıra AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB dönem başkanı Almanya'nın Başbakanı Angele Merkel katılmıştı.
Charles Michel - 29.9.2020
AB Konseyi Başkanı Michel: Amacımız Türkiye ile yapıcı diyalog
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, 1-2 Ekim'de yapılacak AB Zirvesi için üye ülke liderlerine gönderdiği mektupta, Türkiye ile yapıcı bir diyalog için alan oluşturmayı hedeflediklerini bildirdi.
Charles Michel - 29.9.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (3)
Çelik, Türkiye'nin çok yönlü bir diplomasiye açık olduğunu defalarca ifade ettiklerini, sadece son 1-2 hafta içinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Almanya Başkanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve pek çok liderle Türkiye'nin pozisyonunu anlatmak üzere görüşmeler gerçekleştirdiğini hatırlattı.
Charles Michel - 28.9.2020
Son dakika haberleri... AB Konseyi Başkanı Michel, AB içinde karar almada oy birliğinin devamından yana
Gelen son dakika haberine göre Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, AB içindeki karar alma sürecinde oy birliği uygulamasından vazgeçilmesine karşı olduğunu söyledi.
Charles Michel - 27.9.2020
Gün içinde geçilen "Ermenistan-Azerbaycan cephe hattındaki çatışmalar"la ilgili haberlerimizi...
AB, Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki gerginlikten endişeli Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki çatışmaların ciddi endişe kaynağı olduğunu belirterek taraflara askeri hareketliliğin durdurulması çağrısında bulundu.
Charles Michel - 27.9.2020
AB, Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki gerginlikten endişeli
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki çatışmaların ciddi endişe kaynağı olduğunu belirterek, taraflara askeri hareketliliğin durdurulması çağrısında bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Charles Michel Haberleri | Charles Michel Kimdir - Haberler - Charles Michel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Charles Michel kimdir, hayatı ve biyografisi. İspanya'nın Ankara Büyükelçisi Hergueta: Türkiye-İspanya ilişkileri mükemmel düzeyde
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 15:26:45. #1.14#
title