Cemil Yavuz Haberleri

Cemil Yavuz haber, Cemil Yavuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cemil Yavuz - 05.11.2021
MHP'li milletvekilleri Sivas'ta sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluştu
Atay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu da eleştirerek, şöyle devam etti: "CHP Genel Başkanı çıkıyor bir açıklama yapıyor, 'Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala neden içerde.' Ben size Demirtaş neden içeride hatırlatayım. Selahattin Demirtaş denilen şahsın PKK'lı olduğunu bilmeyen Allah'ın kulu yoktur. Selahattin Demirtaş teröristtir, terör örgütü yaltakçısıdır, PKK'nın da bir üyesidir. Buna rağmen ana muhalefet partisi lideri bu şahsın neden içeride olduğunu soruyor. Bu şahsın olabileceği tek yer cezaevidir. Çünkü bu adam vatan, millet ve devlet düşmanıdır. Osman Kavala kimdir? Amerikan CIA ajanıdır. Aynı zamanda FETÖ'cüdür. Osman Kavala'yı bir aktivist olarak gösteriyorlar. Gezi Parkı olaylarında başaramadıklarını 15 Temmuz'da yeniden tedavüle koymak suretiyle yapmaya çalıştılar." Toplantıya, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri Cemil Yavuz Aksu, İlker İpek ile Sivas Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Mustafa Eken, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, esnaf ve muhtarlar katıldı.
Cemil Yavuz - 03.10.2021
TRT'nin Geleceğin İletişimcileri Yarışması'nda ödüller sahiplerini buluyor
Jüri belli oldu Radyo Yayıncılığı, Televizyon Yayıncılığı, Haber Yayıncılığı, Dijital Yayıncılık ve Güzel Türkçe kategorilerinde verilecek ödüllerde jüri üyeleri ise Pelin Çift, Çağlar Demirkapı, Cemil Yavuz, Özay Şendir, Ahmet Yeşiltepe, Füsun Alkan, Ahmet Akçakaya, Harun Yöndem, Seda Öğretir, Nazlı Çelik, Serdar Karagöz, Ersin Çelik, Erbatur Ergenekon, Hakan Söğüt, Mennan Şahin, İbrahim Altay, Murat Soner, Fırat Albayram, Levent Dönmez, Nilgün Balkaç, Prof.
Cemil Yavuz - 18.03.2021
MHP'nin Merkez Yönetim Kurulunda 36, Merkez Disiplin Kurulunda ise 4 isim değişti
Taner Gökçek, Cemil Yavuz Aksu, Fazıl Çağrı Kuş ve Emin Alper Öztürk ise listenin yeni yüzleri oldu.
Cemil Yavuz - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Cemil Yavuz - 21.10.2020
Bosphorus Film Lab bu yıl sinema sektörünün güncel sorunlarını masaya yatıracak
Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümünden Prof. Dr. Arzu Öztürkmen'in yönetimini üstleneceği, 25 Ekim'de gerçekleştirilecek panelde de yapımcı Yamaç Okur, BluTV Dramalar Müdürü Sarp Kalfaoğlu, OGM Üst Yöneticisi (CEO) ve yapımcı Onur Güvenatam ile TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz'un katılımıyla "TV ve Dijitalde İçeriğin Döngüsü" ele alınacak.
Cemil Yavuz - 14.10.2020
"TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması 2020"nin jürisi açıklandı
"TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması 2020"de jüri üyesi olarak yer alacak isimler şu şekilde: Radyo Yayıncılığı-Radyo Programı kategorisinde Acar Acartürk, Can Doğan, Füsun Alkan (Gönül Dostu Füsun), Geveze, Tülay Tüzün, Talha Bora Öge, Radyo Yayıncılığı-Radyo Drama kategorisinde Ahmet Akçakaya, Ali Düşenkalkar, Lütfi Kılınç, Mazlum Kiper, Onur Erbilen, Servet Pandur, Radyo Yayıncılığı-Radyo Belgeseli kategorisinde Ahmet Yeşiltepe, Cengiz Tünay, Esin Yolçınar, Harun Yöndem, Merdan Güven, Özay Şendir, Televizyon Yayıncılığı-Televizyon Programı kategorisinde Eser Yenenler, Kurtuluş Zeydan, Kübra Par, Okan Bayülgen, Pelin Çift, Selman Yılmaz, Televizyon Yayıncılığı-Belgesel Film kategorisinde Alin Taşcıyan, Bülent İnal, Ensar Altay, Ertuğrul Karslıoğlu, Süleyman Tezgel, Zeynep Keçeciler, Televizyon Yayıncılığı-Kısa Film kategorisinde Cemil Yavuz, Elif Dağdeviren, Faruk Güven, Hülya Koçyiğit, Mehmet Açar, Osman Nail Doğan, Haber Yayıncılığı-Televizyon Haberi kategorisinde Ahmet Hakan Coşkun, Deniz Bayramoğlu, Hakan Çelik, İhsan Yılmaz, Seda Öğretir, Yahya Bostan, Haber Yayıncılığı-İnternet Haberi kategorisinde Ahmet Görmez, Bora Bayraktar, Ercan Gürses, Ersin Çelik, İbrahim Altay, Mete Çubukçu, İnternet Yayıncılığı-İnternet Sitesi kategorisinde Arda Kutsal, Hakan Söğüt, Hakkı Alkan, Levent Erden, İsmail Halis, Yusuf Özhan, İnternet Yayıncılığı-Sosyal Medya Projesi kategorisinde Adem Metan, Bora Yıldırım, Emre Meriç, Muhammed Mennan Şahin, Murat Soner, Ömer Karaca, Ev Hayat Dolu kategorisinde Birol Güven, Bora Durmuşoğlu, Günseli Kato, İsmail Fidan, Prof.
Cemil Yavuz - 18.07.2020
"12 Punto TRT Senaryo Günleri" ödülleri sahiplerini buldu
TRT olarak bu projelerin parçası olmaktan büyük bir haz duyuyoruz ve inanıyoruz ki bu projeler Türkiye'yi uluslararası alanda hakkettiği en güzel şekilde önümüzdeki yıllarda temsil edecektir." TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz da 12 Punto TRT Senaryo Günleri'nin ortaya çıkış hikayesini anlatarak, "Bu bizim için hem sorumluluk hem de çok geniş bir özgürlük alanıydı.
Cemil Yavuz - 31.01.2020
Beyoğlu Belediyesi Sinema Akademisi'ne rekor başvuru
Oyuncular Fikret Kuşkan ve Hakan Boyav, yönetmen Selahattin Sancaklı, yazar ve senarist Selman Kayabaşı ile TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz'un da katılacağı dersler 8 hafta sürecek.
Cemil Yavuz - 19.01.2020
Erzurum'da İletişim ve Sinema Kampı düzenlenecek
İletişim ve sinema kampında eğitimlere katılacak olanlardan TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz "Yayıncılık Sektöründe TRT'nin Rolü", TRT Ortak ve Dış Yapımlar Müdürü Faruk Güven "TRT'nin Sinema Vizyonu", 80'ler dizisinin bekçi Bekir'i Hacı Ali Konuk "Toplumsal Yönlendirme Aracı Olarak Sinema" ve gazeteci-yazar Nuh Albayrak "Dijital Yayıncılık", İhsan Ataöv "Beden Dili", Ülke TV Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk "Darbe Dönemlerinde Türk Basınının Refleksleri", İsmail Kılıçarslan "Medya Okur Yazarlığı", Fatma Doğanay "Osmanlı'dan Günümüze Türk İşaret Dili" konularını anlatacak.
Cemil Yavuz - 17.12.2019
Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali İkinci Yılında Aşık Veysel'den ilham aldı
En İyi Film "Pantor" seçildi Bu yıl 11 farklı ülkeden 16 kısa film ödüller için yarıştı. Festivalin 20 bin TL'lik Birincilik Ödülü Türkiye'den Tahsin Özmen'in "Pantor" filmine verildi. Jüri Başkanı Reis Çelik filmi açıklarken ödülü, Beyoğlu Belediye Başkanı Ali Haydar Yıldız takdim etti. Oyuncu Feyyaz Duman'ın açıkladığı 10 bin TL'lik İkincilik Ödülü, İran'dan Shahram Maslakhi'nin "Piece Cemetery 85"e filmine gitti, ödülü TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz takdim etti.
Cemil Yavuz - 16.12.2019
"TÜRK-RUS Sinema Sektörleri Paneli" ile profesyoneller bir araya geliyor
Moderatörlüğünü TÜRSAK Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Yapımcı, Avukat Burhan Gün'ün üstlendiği Türk-Rus Sinema Sektörleri Paneli'ne Türkiye'den CJ Entertainment Genel Müdür Yardımcısı Ferhat Aslan ile TRT1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, Rusya'dan ise yapımcı Egor Odintsov, yapımcı ve oyuncu Tatyana Yakovenko, yapımcı Victor Glukhov ve yapımcı Vladimir Ignatiev konuşmacı olarak katılacak.
Cemil Yavuz - 23.10.2019
7. Boğaziçi Film Festivali
Moderatörlüğünü Jozef Erc¸evik Amado'nun yaptığı, Akademi Beyoğlu'nda gerçekleşen etkinlikte konuşmacı olarak TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, yapımcı Konstantinos Kontovrakis ile yapımcı Halil Kardas¸ yer aldı.
Cemil Yavuz - 19.10.2019
7. Boğaziçi Film Festivali başladı
Gecede Beyoğlu AA Yönetim Kurulu Üyesi Ali Türker Pirtini, AA Uluslararası Operasyonlar Direktörü Mücahid Muhammed Soykan, AA Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yılmaz Yaman, AA Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz, TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, TRT Washington Temsilcisi Tuncay Yürekli, yönetmenler Vuslat Saraçoğlu, Sinan Sertel, Seyid Çolak, Nazif Tunç, yapımcı Hamit Kardaş ve yazar Tarık Tufan'ın yanı sıra pek çok sanatçı ve sinemasever yer aldı.
Cemil Yavuz - 25.09.2019
"Benim Adım Melek" dizisi Gaziantep'te tanıtıldı
TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, yaptıkları her çalışmanın arka planında bazı değerleri ön plana çıkarmaya yönelik şeylerin olduğunu belirterek, yeni başlayan "Benim Adım Melek" dizisinin de bunların arasında yer aldığını söyledi.
Cemil Yavuz - 21.09.2019
Payitaht ekibi dizinin yeni sezonuna Pera Palas'ta 'merhaba' dedi!
Es Film'in yapımcılığını üstlendiği TRT'nin başarılı dönem dizisi Dizinin 4. sezon 89. bölümündeki izleme yemeğine Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, TRT Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Alcan, TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, Payitaht Abdülhamid'in yapımcıları Serdar Öğretici ve Yusuf Esenkal ile çok sayıda davetli katıldı.
Cemil Yavuz - 20.09.2019
"Payitaht Abdülhamid" yeni sezonuyla TRT 1'de izleyiciyle buluştu
Programa Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan ve Ahmet Hamdi Çamlı, 2. Abdülhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu, TRT Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Alcan, TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, Payitaht Abdülhamid'in yapımcıları Serdar Öğretici ve Yusuf Esenkal ile çok sayıda davetli katıldı.
Cemil Yavuz - 05.07.2019
TRT 12 Punto Senaryo Günleri başladı
CVK Park Bosphorus Hotel'de yapılan açılışa TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, TRT Ortak ve Dış Yapımlar Müdürü Faruk Güven ve Eurimages Türkiye Delegesi Zülfikar Kürüm'ün yanı sıra TRT 12 Punto Senaryo yarışmasında finale kalan eserlerin senarist ve yapımcıları katıldı.
Cemil Yavuz - 03.07.2019
TRT "Geleceğin İletişimcilerini" ödüllendirdi
TRT Genel Müdür Yardımcısı Erkan Durdu'nun başkanlık ettiği yarışma jürisinde Cemil Yavuz, Hilal Çelenk, İpek Tuzcuoğlu, Mecit Beştepe, Nazif Tunç, Zeynep Keçeciler, Ercan Gürses, İhsan Yılmaz, Mete Çubukçu, Metin Mutanoğlu, Özgür Buzbaş, Yahya Bostan, Acar Acartürk, Ahmet Portakal, Can Doğan, Cem Arslan, Eftelya Nur Öktem, Lütfü Kılınç, Ali Sağlam, Gökhan Yücel, Hakkı Alkan, İsmail Hakkı Polat, Tuğba Çınarlı ve Yusuf Özhan yer aldı.
Cemil Yavuz - 27.10.2018
Sinemada Yapım, Dağıtım ve İletişim Süreçleri"
TRT Televizyon Dairesi Başkan Yardımcısı Cemil Yavuz, ortak yapım ödüllerine ilişkin "Nitelikli ürünler gelirse TRT bunlara destek vermeye devam edecek.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cemil Yavuz Haberleri | Cemil Yavuz Kimdir - Haberler - Cemil Yavuz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cemil Yavuz kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP'li milletvekilleri Sivas'ta sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 18:38:58. #1.15#

title