Cemal Can Canseven'in Covid-19'u yendikten sonra ilk işi bakın ne oldu

Cemal Can Canseven'in Covid-19'u yendikten sonra ilk işi bakın ne oldu

19.02.2021 12:10 | Son Güncelleme: 19.02.2021 12:16
Cemal Can Canseven'in Covid-19'u yendikten sonra ilk işi bakın ne oldu

Covid-19'u atlatan Cemal Can Canseven, geride bıraktıgˆımız gu¨n Metropol I·stanbul'da go¨ru¨ntu¨lendi. Sağlığına kavuşan Cemal Can'ın ilk durağı spor salonu oldu. İşte ayrıntılar...


Snob Magazin'in haberine göre; Spor sonrası alıs¸veris¸ merkezi ic¸erisinde magˆazaları dolas¸ırken go¨ru¨ntu¨lenen Cemal Can, Covid-19'u atlattığını söyledi.

Cemal Can, koronavirüs testinin negatife do¨nmesiyle birlikte solugˆu spor salonunda aldı.

'HASTALIĞI KOLAY ATLATTIM'

Sagˆlık durumunun iyi oldugˆunu so¨yleyen yakıs¸ıklı oyuncu, "S¸u anda sagˆlık durumum gayet iyi. I·ki defa bir gu¨n arayla test yaptırdım ikisi de negatif c¸ıktı. Beni c¸ok etkilemedi zaten kolay atlattım sayılır. Evde durmakta iyi geldi ac¸ıkc¸ası, kendime vakit ayırabildim. Evdeyken kitap okudum, film izledim ve sporumu yaptım kendimle sosyalles¸tim diyebilirim." dedi.

'ŞARKIMIZ ÇIKIYOR'

Mustafa Ceceli ile birlikte Mart ayında piyasaya c¸ıkaracakları s¸arkı ic¸inde heyecanlı oldugˆunu belirten Canseven, "C¸ok gu¨zel bir s¸arkı oldugˆuna inanıyorum. Mustafa Ceceli ile de uyumumuz c¸ok gu¨zeldi. Muhtemelen Mart ayında s¸arkımız c¸ıkacak" dedi.& ;Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title