Cem Karaca'nın Oğlu, Sosyal Medya Hesabından İsyan Etti!

Cem Karaca'nın Oğlu, Sosyal Medya Hesabından İsyan Etti!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Show TV ekranlarında yayınlanan Çarpışma dizisinde, usta sanatçı Cem Karaca'nın 'Namus Belası' şarkısına sansür uygulanması, Cem Karaca'nın oğlu Emrah Karaca'yı sosyal medya hesabından isyan ettirdi.

Show TV'de yayınlanan 'Çarpışma' dizisinde Türk rock müziğinin usta yorumcularından Cem Karaca'nın 'Namus Belası' şarkısına sansür uygulandı. Karacanın oğlu söz konusu sansüre, "Sizler harbiden gerizekalısınız. Yıllarca sansürle mücadele ettik demek hala mücadeleye devam" ifadeleriyle tepki gösterdi.

"HESABINI SORMAK ŞART OLDU"

Show TV'de yayınlanan Çarpışma dizisinin geçen hafta yayınlanan bölümündeki bir sahnede Türk müziğinin usta sanatçılarından merhum Cem Karaca'nın 'Namus Belası' şarkısına yer verildi. Ancak şarkıdaki "Yüz bin kere tövbe eder yine şarap içeriz" kısmı sansürlendi. ?Şarkının sansürlenmesine tepki gösteren Cem Karaca'nın oğlu Emrah Karaca, Twitter'dan yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Twitterdan öğrendiğim kadarı ile Cem Karaca Namus Belası kullanılan bir dizide şarkının sözlerine sansür uygulanmış! Sizler harbiden gerizekalısınız! Yıllarca sansürle mücadele ettik demek hala mücadeleye devam! Bunun hesabını sormak şart oldu… Hadi bakalım çarpışmaaa."

Cem Karaca'nın Oğlu, Sosyal Medya Hesabından İsyan Etti!
Haber Yorumları (6)
ERCAN: bu çarpışma yeni bir dizimi behlülü seyretmiyoruz
ADINIZI YAZIN: SANA NE. ÇOK MU ÖNEMLİYİDİ
ÇAVUŞ: NE KADAR ÇOK HER ŞEYE SALDIRIR OLDUK YA Bİ SUSUN HER ŞEYDE GÜZELLİK ARAYIN. ARTIK İÇİMİZ KARARDI BU İNSANLARIN HER ŞEYDEN PROBLEM ÇIKARMASINA. BU DEVLET KADAR SANATÇIYA SAYGI DUYAN VE HAKLARINI KORUYAN HİÇ BİR HÜKÜMET GELMEMİŞTİR. ŞİMDİYE KADAR.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title