ABD'li Şarkıcı Celine Dion'un Eşi Hayatını Kaybetti

ABD'li Şarkıcı Celine Dion'un Eşi Hayatını Kaybetti

Haberler.com - Haberler | Magazin

Dünyaca ünlü şarkıcı Celine Dion'un eşi Rene Angelil , bu sabah saatlerinde uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşerek 73 yaşında hayatını kaybetti.

Celine Dion'un (47) eşi Rene Angelil, bu sabah saatlerinde uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşerek 73 yaşında Las Vegas'taki evinde hayatını kaybetti.

KARİYERİNE ARA VERMİŞTİ

Aynı zamanda Dion'un menajerliğini de üstlenen Angelil, 2014 yılında bu görevini bırakmak zorunda kalmıştı. O yıl Ağustos ayında da Kanadalı yıldız, eşinin yanında olabilmek için müzik kariyerine ara vermişti.

MASRAFLARI İÇİN ALBÜMÜNÜ İPOTEK ETTİRMİŞTİ

CNN'nin haberine göre; Dion ile yolları ünlü şarkıcı henüz 12 yaşındayken kesişen Angelil, Ocak 1981'de Dion'u seçmelerde dinlemiş ve ilk albümü "La Voix du Bon Dieu"nun masraflarını karşılamak için evini ipotek ettirmişti.

Angelil CNN'de Larry King'e yaptığı açıklamada, çiftin 1988 yılında, Dion artık bir yıldızken birbirine âşık olduğunu açıklamamıştı.

Aynı yıl Celine Dion İsviçre'yi temsilen katıldığı ve İrlanda'nın başkenti Dublin'de düzenlenen Eurovison Şarkı Yarışması'nı kazanmıştı.

İKİZ ÇOCUKLARI VAR

Dion-Angelil çiftinin 14 yaşında Rene-Charles ve beş yaşında Nelson ve Eddy adlı ikiz çocukları bulunuyor.

Haber Yorumları (16)
AYÇE: Haydi aşktı, hayranlıktı falan evlendin ama gelecek kuşağı neden düşünmedin ey kadın!
PELİN: Şimdi bu çocuklar ne olacak? O yaştaki babanın erken öleceği belliydi zaten!
AYSENUR: Allah hidayet nasip etsin islamla şereflensin insallah. Asil bir kadın. Nurtopu gibi de evlatlari var.insallah hak dini bulur da sevdikleriyle ebedi bir saadet nasip olur:)
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title