Cavit Çağlar Haberleri

Cavit Çağlar haber, Cavit Çağlar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cavit Çağlar - 15.9.2020
14 Eylül 2020 Haberleri
14 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Cavit Çağlar - 12.4.2020
Haftanın tarihine bakış
2001- Hakkında Türkiye'de tutuklama emri çıkarılan iş adamı Cavit Çağlar, ABD'nin New York kentinde tutuklandı.
Cavit Çağlar - 22.1.2020
FETÖ'nün "VIP dinleme" davasında karar açıklandı (2)
Mağdurlar Sanıkların usulsüz dinledikleri mağdur ve müştekiler arasında Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, eski Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, eski bakanlar Koray Aydın, Abdullatif Şener ve Namık Kemal Zeybek, emekli Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş, MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, gazeteciler Aslı Aydıntaşbaş, Ahmet Hakan Coşkun, Akif Beki, Fatih Çekirge, Sedat Ergin, Cüneyt Ülsever, Hüseyin Gülerce, Nuri Elibol, Uğur Dündar, Cüneyt Özdemir, Nurettin Şimşek, merhum gazeteci Mehmet Ali Birand, şarkıcı Çelik Erişçi, eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, iş adamları Cavit Çağlar, Ali Koç, Rahmi Koç, Vuslat Sabancı, Nihat Özdemir, emekli Orgeneral Hurşit Tolon ile bazı bürokratlar, emniyet mensupları, siyasetçi ve iş adamları bulunuyor.
Cavit Çağlar - 14.1.2020
Ahmet Er, oy birliğiyle yeniden Başkan…
Her 3 yılda bir verilecek ödüllerde bu yıl, Cavit Çağlar, Yeşim Tekstil, Osmangazi Belediyesi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Şahinler Mukavva, Sanpark Otomatik Parklanma Sistemleri, İbraş Kauçuk, TİAD, Al İpek, Has Asansör, Şem Lastik ödüle layık görüldü.
Cavit Çağlar - 14.4.2019
Batı Trakya'da Her 9 Yılda Bir Yapılan Geleneksel Yağmur Duası
Bu yıl kötü hava koşulları nedeniyle Menetler köyü camisinde ve avlusunda gerçekleştirilen etkinliğe, aslen Batı Trakyalı olan eski Başbakan Yardımcısı AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Edirne Müftüsü Emrullah Üzüm, eski Devlet Bakanı Bursalı iş adamı Cavit Çağlar, Türkiye'nin Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu, çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Cavit Çağlar - 1.3.2019
Cavit Çağlar TMSF'ye Olan Borçlarını Ödedi
İnterbank A.Ş.'nin hakim ortağı Cavit Çağlar 7 Ocak 1999 tarihinde Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) devredilen tüm borçlarını ödedi.
Cavit Çağlar - 3.9.2018
Bodrum Stadına 2 Milyon Liralık Yatırım
Bodrumspor - Eyüpspor maçını izlemeye gelen protokol üyelerince başlama düdüğünden önce yapılan açılışa, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, B.
Cavit Çağlar - 23.7.2018
Btso Yüksek İstişare Kurulu Oluşturuldu
Nisan ayında gerçekleştirilen oda organ seçimlerinin ardından Bursa'yı 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna ulaştıracak güçlü bir meclisin oluşturulduğunu vurgulayan Burkay, şunları kaydetti: "Yeni Yönetim Kurulumuz, meclisimiz, komitelerimiz ve konseylerimizle birlikte hedeflerine emin adımlarla yürüyen bir Bursa için de çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz. Bu kapsamda kentimizin ve ülkemizin zenginleşmesinde öncü rol üstlenen, üretim, yatırım, istihdam ve ihracat başarılarıyla Bursa iş dünyasının en önemli aktörleri arasında yer alan değerli sanayici ve iş insanlarımızın katılımlarıyla Yüksek İstişare Kurulumuzu da oluşturduk. Birbirinden tecrübeli ve başarılı isimlerden oluşan BTSO Yüksek İstişare Kurulumuzun kıymetli üyelerine yapacakları çalışmalar için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum." BTSO Yüksek İstişare Kurulu'nun 22 kişiden oluşacağını belirten Burkay, şu değerlendirmelerde bulundu: "Yüksek İstişare Kurulumuzda stratejik nitelik taşıyan konularda görüş ve önerileri değerlendirme fırsatı bulacağız. Bursa ekonomisi, bilgi ve deneyimle birlikte dinamizmini de çok güçlü bir şekilde hissettirerek gelecek hedeflerine kararlılıkla yürüyecektir. Ortak akılla gerçekleştirdiğimiz makro projelerimiz sayesinde Bursa, yeni bir vizyona kavuşurken, ülke ekonomisinin değişim ve dönüşüm sürecinde de sürükleyici güç oldu. İş dünyamızın en önemli aktörlerini aynı masa etrafında buluşturmak amacıyla oluşturduğumuz Yüksek İstişare Kurulumuz da hedeflerimize çok daha güçlü ve kararlı adımlarla ulaşmamızı sağlayacak." İbrahim Burkay başkanlığındaki BTSO Yüksek İstişare Kurulu, Ahmet Özkul, Ali Moral, Cavit Çağlar, Celal Sönmez, Erol Türkün, Faik Çelik, Fatma Durmaz Yılbirlik, Hasan Aslanoba, Hüseyin Özdilek, Mehmet Burkay, Mehmet Celal Gökçen, Muhammed Etkeser, Muharrem Yılmaz, Mustafa Gürses, Nezir Gencer, Oya Coşkunöz, Ömer Kızıl, Önder Matlı, Sabahattin Gazioğlu, Steven Young ve Yusuf Akkaş'tan oluşuyor.
Cavit Çağlar - 13.7.2018
Bodrum'da "Uber" Tartışması Güvenlik Kamerasında
İş adamı Cavit Çağlar da taksicilere destek verdiğini bildirdi.
Cavit Çağlar - 8.6.2018
Ünlü İsimlerden Demirören Ailesine Taziye Ziyareti
Ünlü iş adamı Erdoğan Demirören 79 yaşında hayatını kaybetti. Demirören'in ölümü iş dünyasını yasa boğarken, acı haberi alan aile yakınları ve sevenleri ünlü iş adamının Anadolu Hisarı'ndaki yalısına geldi. Ölüm haberinin ardından Demirören'in yalısı adeta ziyaretçi akınına uğradı. Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz, İstanbul Valisi Vasip Şahin, iş adamı Cavit Çağlar, Gazeteci Güneri Cıvaoğlu gibi çok sayıda isim yalıya gelerek, Demirören ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Cavit Çağlar - 15.4.2018
Haftanın Tarihine Bakış
2001- Hakkında Türkiye'de tutuklama emri çıkarılan iş adamı Cavit Çağlar, ABD'nin New York kentinde tutuklandı.
Cavit Çağlar - 23.3.2018
Bursa AK Parti Milletvekili Karaburun'un Vefat Eden Babası Toprağa Verildi -Hd
AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun'un babası Hüseyin Karaburun, Regaip gecesi tedavi gördüğü Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamını yitirdi. Hüseyin Karaburun için bugün öğle vakti Emirsultan Camii'nde cenaze töreni yapıldı. Başbakan Binali Yıldırım'n çelenk gönderdiği cenazeye AK Parti Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan, Osman Mesten ve Mehmet Müezzinoğlu ile Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak, Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, iş insanları, Karaburun ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Cavit Çağlar - 23.3.2018
AK Parti'li Karaburun'un Babası, Bursa'da Toprağa Verildi
AK Parti Bursa Milletvekili Karaburun'un babası Hüseyin Karaburun, dün gece, tedavi gördüğü Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Hüseyin Karaburun için bugün öğle vakti Emirsultan Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Başbakan Binali Yıldırım'n çelenk gönderdiği cenazeye AK Parti Bursa milletvekilleri Zekeriya Birkan, Osman Mesten ve Mehmet Müezzinoğlu, Vali İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, iş insanları, Karaburun ailesi ve yakınları ile Bursalılar katıldı.
Cavit Çağlar - 23.3.2018
AK Parti'li Karaburun'un Babası, Bursa'da Toprağa Verildi
AK Parti Bursa Milletvekili Karaburun'un babası Hüseyin Karaburun, dün gece, tedavi gördüğü Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Hüseyin Karaburun için bugün öğle vakti Emirsultan Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Başbakan Binali Yıldırım'n çelenk gönderdiği cenazeye AK Parti Bursa milletvekilleri Zekeriya Birkan, Osman Mesten ve Mehmet Müezzinoğlu, Vali İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, iş insanları, Karaburun ailesi ve yakınları ile Bursalılar katıldı.
Cavit Çağlar - 23.3.2018
Dha Yurt Bülteni-11
AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun'un babası Hüseyin Karaburun, Regaip gecesi tedavi gördüğü  Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamını yitirdi. Hüseyin Karaburun için bugün öğle vakti Emirsultan Camii'nde cenaze töreni yapıldı. Başbakan Binali Yıldırım'n çelenk gönderdiği cenazeye AK Parti Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan, Osman Mesten ve Mehmet Müezzinoğlu ile Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak, Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, iş insanları, Karaburun ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Cavit Çağlar - 23.3.2018
AK Parti Bursa Milletvekili Karaburun'un Acı Günü
Cenazeye Karaburun'un ailesi, yakınları, Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa milletvekilleri Mehmet Müezzinoğlu, Hüseyin Şahin, Zekeriya Birkan, eski bakanlardan Cavit Çağlar, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, ilçe belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Cavit Çağlar - 26.2.2018
Btso Başkanı Burkay'ın Kardeşinin Cenazesi Defnedildi
Cenazeye, Ahmet Tevfik Burkay'ın yakınları, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, Zekeriya Birkan, Hüseyin Şahin, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sait Gürlek, Bursaspor Başkanı Ali Ay, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, ilçe belediye başkanları, eski bakanlardan Cavit Çağlar ve iş adamları katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cavit Çağlar Haberleri | Cavit Çağlar Kimdir - Haberler - Cavit Çağlar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cavit Çağlar kimdir, hayatı ve biyografisi. 14 Eylül 2020 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 04:18:40. #1.14#
title