Cartier Haberleri

Cartier haber, Cartier son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cartier - 12.04.2021
Son dakika haberleri... Montreal'de çok sayıda kişi Kovid-19 önlemlerini protesto etti
Kalabalığın dağılmaması üzerine, çevik kuvvet göz yaşartıcı gazla gruba müdahale etti. Gruptakiler Jacques-Cartier Meydanı'nda ateş yaktı.
Cartier - 04.10.2020
Nissan yeni bölgesel yapılanmasını açıkladı
Nissan Europe Chairman Gianluca de Ficchy'nin görevi AMIEO MC Chairman olarak genişletildi. Halen AMI Bölgesi Başkanı olan Guillaume Cartier ise AMI bölgesi Başkanlığına ek olarak yeni bölgede satış ve pazarlamadan sorumlu Vice-Chairman olacak.
Cartier - 20.07.2020
Nissan tüm dijital uygulamalarını tek yerde topladı
Afrika Orta Doğu ve Hindistan Bölgesi Başkanı Guillaume Cartier, "Dijital dünya, araç satın alma ve araç sahipliği deneyiminde devrim yaratacak önemli bir potansiyel sunuyor.
Cartier - 27.06.2020
Nissan dört yıllık iş planını açıkladı!
Afrika, Orta Doğu ve Hindistan Bölgesi Başkanı Guillaume Cartier, "AMI bölgesi dünyanın en dinamik ve çeşitli otomotiv pazarlarına sahip olması açısından büyük bir potansiyele sahip" yorumunu yaparak sözlerine şöyle devam etti: "Nissan halihazırda, yüksek marka değeri, DNA'sı ve kültürünün derinden gömülü mirası ve perakende ve üretim alanında uzun bir geçmişe ve deneyime sahip iş ortaklıkları ile sürdürülebilir büyüme için güçlü bir temele sahip.
Cartier - 02.04.2020
NISSAN'ın yeni başkanı göreve başladı
NISSAN’ın Afrika, Ortadoğu, Hindistan Bölgesi yeni Başkanı Guillaume Cartier, 1 Nisan 2020 tarihi itibarıyla göreve başladı.
Cartier - 01.04.2020
Nissan'dan "yeni döneme yeni görevlendirme" atılımı
Nissan'ın Afrika, Orta Doğu, Hindistan Bölgesi yeni Başkanı Guillaume Cartier göreve başladı.
Cartier - 21.01.2020
ATÜ Duty Free, Luxury Square'i yolcuların beğenesine sunacak
Ayrıca saat ve mücevher alanında Chopard watches & jew., Messika, Piaget Watches & Jew., Atelier Swarovski, Tous, Bee Goddess, Gucci markalı ürünler gözlük kategorisinde ise Balenciaga, Cartier, Celine, Chloé, Dior, Fendi, Gucci, Saint Laurent marka ürünler yer alıyor.
Cartier - 25.05.2019
Paris'te Ara Güler anlatıldı
"Ara Güler kendisini sanatçı ve fotoğrafçı değil, foto muhabiri olarak tanımlardı." diyen Kahraman, Fransız foto muhabiri Henri-Cartier Bresson'un Güler için önemli biri olduğunu, Güler'in Paris'te beraber çalıştığı Bresson'ı ustası olarak gördüğünü belirtti.
Cartier - 24.05.2019
Paris'te Ara Güler Fotoğraf Sergisi açıldı
Paris'te Ara Güler Fotoğraf Sergisi açıldı PARİS - Cumhurbaşkanlığınca düzenlenen, fotoğraf sanatçısı ve foto muhabiri Ara Güler'in eserlerinin yer aldığı sergi, Fransa'nın başkenti Paris'te açıldı. Paris'in ünlü sanat galerisi Polka Galeri'de açılan sergiye Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa ve eşi Sefire Tülay Musa,Türkiye'nin Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin ve eşi Damla Ömür Tantekin, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin, diplomatik temsilciler, çok sayıda Türk ve Fransız sanatsever katıldı. Ara Güler'in İstanbul fotoğraflarından oluşan sergide, bir çok ünlü simanın portreleriyle İstanbul fotoğrafları yer alıyor. Nazım Hikmet, Abidin Dino, Fikret Mualla, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Yaşar Kemal ve Aşık Veysel gibi tanınmış Türk sanatçılarının yanı sıra Jean Renoir, Salvador Dali'ye, Henri Cartier-Bresson'dan Brigitte Bardot gibi tanının yabancı simaların portreleri sergide yer alıyor.
Cartier - 23.05.2019
Paris'te Ara Güler sergisi
Ana eksenini Ara Güler'in İstanbul fotoğraflarının oluşturduğu sergide, Anadolu coğrafyasından kareler ile Jean Renoir'dan Nazım Hikmet'e, Aşık Veysel'den Salvador Dali'ye, Henri Cartier-Bresson'dan Brigitte Bardot'ya uzanan tarihi portreler seçkisi de yer aldı.
Cartier - 21.05.2019
Ara Güler Sergisi" Paris'te Sanatseverlerle Buluşacak
Ana eksenini Ara Güler'in İstanbul fotoğraflarının oluşturduğu sergide, Anadolu coğrafyasından kareler ile Jean Renoir'dan Nazım Hikmet'e, Aşık Veysel'den Salvador Dali'ye, Henri Cartier-Bresson'dan Brigitte Bardot'ya uzanan tarihi portreler seçkisi de yer alıyor.
Cartier - 14.02.2018
Cartier Kadın Girişimcileri Ödüllerinin Teması 'Cesaret Simyası'
Cartier Kadın Girişimciler Ödülleri, girişimci kadınların başarısını ve cesur fikirleri kutlamak için bu yıl TED iş birliği içinde Nisan ayında Singapur'da gerçekleştirilecek.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cartier Haberleri | Cartier Haber - Haberler - Cartier haberleri, son dakika cartier haber ve gelişmeleri burada. Ara Güler kimdir? Ara Güler kaç yaşında ve neden öldü? Ara Güler nereli, mesleği nedir? Ara Güler hayatı ve biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 00:57:48. #1.16#

title