Can Ateş: Kızımın Yanında Olacağım - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Can Ateş: Kızımın Yanında Olacağım

Haberler.Com - Haberler | Magazin
Can Ateş: Kızımın Yanında Olacağım

Meryem Uzerli'yi hamileliği sırasında terk eden Ateş, kızıyla ilgili, "O benim evladım. Tüm yaşamım boyunca maddi-manevi yanında olacağım." dedi.

1,5 yıllık aşkı Can Ateş'ten de ayrılmıştı. Can Ateş hamile sevgilisi Meryem Uzerli'ye "Bebeği istemiyorum" demişti. Meryem Uzerli'nin kızı 1 hafta sonra doğacak. Bu konuda hiç konuşmayan Can Ateş, "Kızınıza sahip çıkacak mısınız?" sorusuna ilk kez cevap verdi.

"O BENİM EVLADIM"

Can Ateş "Sadece bebeği nüfusuma kaydettirmem konusunda değil, aynı zamanda tüm yaşamı boyunca maddi-manevi yanında olacağım. Olamadığım zamanlarda babalık görevlerimi büyük bir özen ve sevgi ile yerine getireceğim. Kızımı asla yalnız bırakmam. Annesiyle ayrılmış olsak da o benim evladım" dedi. Bu arada Can Ateş, Mina Somer ile aşk yaşadığı iddiasını da yalanladı.

Haberler.Com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (8)
serpilali__250108@live.nl:ahhh canim ne dusuncelisin,,onemli olan zor zamanlarinda yaninda olmak,
yağmurbyn_karizma_63@hotmail.com:benim de başıma geldi aynsı ama o hiç bize sahıp çıkmadı kızım şuan 1 .5 yaşında alieminde haberleri yok kızım yuvada kaliyor enazında meryemin madi durmu iyi benim oda yok çaresız bekliyorum:)
MERYEMkobra_2001@hotmail.com:ÖNCELİKLE MERYEM ABLA ÇOK DEĞERLİ BİR KİŞİLİK IIMM NASIL DESEM DİZİDE YANİ MUHTEŞEM YÜZYILDA SEVEREK İZLİYODUK ONU.. AMA SONRA AŞIKKK OLDUU NE YAPALIM AŞK AKADA KONAR ..... KONAR ANLAYAN ANLADI MERYEM ABLA NSL BÖYLE Bİ HATA YAPAR ERKEKLERİN ALAYI BÖYLE DEĞŞLMİ ZATEN YATAĞA ATMAA BU KADAR BASİT YZK OLDU MERYEM ABLAYA NE DİYELİM... O KIZ COCUĞUDA BİRAZ ZOR BÜYÜR SONUÇTA EVLENMEDEN BİRAZ IMMM KÖTÜ YA GRÇKTENDE KÖTÜ GÜZELLKİ BAZEN ÇARE DEĞİL ÇARESİZLİKTİR..
500