Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Trabzon'da - Haberler
Haberi Paylaş

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Trabzon'da

AA - Haberler | Politika
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Trabzon'da

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'da katıldığı iki ayrı nikah töreninde şahitlik yaptı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'da katıldığı iki ayrı nikah töreninde şahitlik yaptı.

Bakan Soylu, Ak Parti Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar, Ayşe Sula Köseoğlu, Muhammet Balta, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile beraber Leman ve Hanefi Saran çiftinin oğlu Yunus Emre Saran ile Talat ve Semahat Or çiftinin kızı Aslıhan Or'un nikah törenine katıldı.

Nikah töreninin yapılacağı Yenimahalle'deki Devlet Sahil Yolu yanındaki restorana gelişinde, çiftin yakınları tarafından karşılanan Bakan Soylu, ardından Yunus Emre ile Aslıhan Or çiftinin nikah şahitliğini yaptı.

Belediye Başkanı Genç'in kıydığı ve Bakan Soylu'nun yanı sıra Günnar, Balta, Köseoğlu'nun da nikah şahidi olduğu törende, Bakan Soylu genç çifte mutluluk diledi.

Vali Yavuz, evlilik cüzdanını geline verdi.

Soylu ve beraberindekiler daha sonra EYOF Parkı'na geçerek burada da Mehdiye ve Nazım Terzioğlu'nun oğlu olan Cabir Terzioğlu ile Havva ve Ali Gören çiftinin kızı Derya Gören'in nikah törenine katıldı.

Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan törende, çiftin nikahını Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç kıydı. Bakan Soylu ve protokoldekilerin nikah şahitliği yaptığı törene, eski bakanlar Erdoğan Bayraktar ve Faruk Nafiz Özak ile çok sayıda davetli katıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Milli Savunma Bakanı Fikri Işık da genç çifte bir kutlama mesajı gönderdi.

Tören sonrası AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi evlilik cüzdanını gelin, Derya Terzioğlu'na takdim etti.

Soylu ve protokoldekiler, nikah töreninin ardından çifte mutluluk dileklerini iletti.

Her iki tören sonrası, çiftlere protokoldekiler tarafından, Kuran'ı Kerim hediye edildi.

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title