ADNAN GÜNNAR HABERLERİ

Adnan Günnar haber, Adnan Günnar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adnan Günnar

Adnan Günnar

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966

Adnan Günnar Kimdir ?

1966 yılında Akçaabat’ta doğdu. 1990 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi.1991 yılında aynı üniversitenin Ortodonti anabilim dalına Araştırma Görevlisi olarak girdi. 1996 yılında doktorasını tamamladı. 1997 yılında Trabzon Diş Hekimleri Odası yönetim kuruluna seçildi. Üç dönem II. Başkanlık görevini yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Adnan Günnar - 07.08.2021
Son dakika! Trabzon'da 23 yıl önce meydana gelen selde hayatını kaybeden 44 kişi anıldı
Ustaoğlu, son günlerdeki orman yangınlarının da herkesi derinden üzdüğünü dile getirerek, şunları kaydetti: "Son günlerde yaşadığımız orman yangınlarının içimizde yaktığı acı, 23 yıl önce bugün de sizin acınız olarak yüreğimize ateş gibi düşmüştür. Şunu unutmamak gerekir ki yaşanan her sıkıntının, her felaketin tek bir çıkış yolu vardır. O da birlik ve beraberlik ruhumuzun milletçe yaşatılmasıdır. Güçlü devletimiz ancak arkasında duran güçlü bir milletle bu gücünü gösterebilir. Bir millet ise bu gücünü birlik, beraberlik ruhundan alır. Sizler Köprübaşı halkı olarak, bu birlik ruhunu bu zor zamanlarda çok güzel göstererek devletimizin gücü ile felaketin zararlarını çok hızlı bir şekilde ortadan kaldırmayı başarabildiniz.? Sizlere bu dayanışma ve birlik ruhunu diri tuttuğunuz için ayrıca müteşekkirim." Anma programına Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, AK Parti Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar ve Salih Cora, Sürmene Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve vatandaşlar katıldı.
Adnan Günnar - 15.05.2021
Trabzon'da vatandaşlar Filistin'e destek için yürüdü
Öte yandan, Trabzon'da İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları protesto için düzenlenen yürüyüşe AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, siyasi partiler ve çok sayıda sivil toplum örgütü destek verdi.
Adnan Günnar - 09.05.2021
Başkan Zorluoğlu, yapımı devam eden çalışmalar ve projelerle ilgili milletvekillerini bilgilendirdi
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yapımı tamamlanan ve devam eden altyapı çalışmaları ile yürütülen projeleri, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Salih Cora, AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu ve daire başkanlarıyla birlikte yerinde inceledi.
Adnan Günnar - 11.03.2021
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Trabzon'a yeni yatırımlar için protokol imzaladı
Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu ve ilçe belediye başkanlarını kabul etti.
Adnan Günnar - 21.01.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş'un amcası Trabzon'da toprağa verildi
Yakup Muş için Köprübaşı ilçesine bağlı Beşköy Mahallesi'ndeki Merkez Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine Mehmet Muş ve diğer aile fertlerinin yanı sıra Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora da katıldı.
Adnan Günnar - 19.01.2021
Bakan Kasapoğlu'na Trabzonspor forması hediye edildi
Trabzon'da çeşitli programlara katılan ve ziyaretler de gerçekleştiren Kasapoğlu, 3-1 ev sahibi takımın üstünlüğüyle sona eren karşılaşmayı, bordo-mavili kulübün Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Adnan Günnar ile izledi.
Adnan Günnar - 19.01.2021
Son dakika haberi | Bakan Kasapoğlu, Özkan Sümer'in kabrini ziyaret etti
Kasapoğlu, Trabzon'un spor şehri olduğuna işaret ederek, şu değerlendirmede bulundu: "Her yaş grubu, kadını ve erkeği ile spora ilgisi olan bir şehir. Biz de bugün hem Trabzon'umuzun sportif geleceğini nasıl daha güçlü kılarız hem ulusal hem uluslararası anlamda, gençlerimizi, tüm halkımızı sporla nasıl daha güçlü bir şekilde buluştururuz, bunun çalışmalarını hem yatırım hem projeler anlamında detaylı bir şekilde mütalaa ettik, gelinen aşamayı değerlendirdik ve inanıyorum ki hem gençliğimiz için hem sporumuz için yarınlar çok daha aydınlık, çok daha güçlü olacaktır." Ziyareti sırasında Bakan Kasapoğlu'na, Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve diğer ilgililer eşlik etti.
Adnan Günnar - 14.01.2021
AK Parti Trabzon Milletvekili Günnar CoronoVac aşısını yaptırdı
AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunca analizleri tamamlanıp "Acil Kullanım Onayı" verilen CoronaVac aşısının ilk dozunu yaptırdı.
Adnan Günnar - 05.01.2021
Kadın Kooperatifleri Doğu Karadeniz Buluşması (2)
Selçuk, beraberindeki Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile Ayasofya Mahallesi'nde bulunan Ayasofya Camisi'ne geldi.
Adnan Günnar - 23.11.2020
Araklı'da sürdürülen projelerle ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı
Araklı Belediyesi'nde düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, pandemi sürecine rağmen belediye, kamu kurum ve kuruluşlarının birliktelik içerisinde çalıştığını, bu sayede de başarılı işlere imza atıldığını söyledi.
Adnan Günnar - 04.10.2020
AK Parti Düzköy İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Düzköy İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresine, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora, Bahar Ayvazoğlu ve Adnan Günnar, AK Parti Trabzon İl Koordinatörü ve Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, diğer ilgililer ve partililer katıldı.
Adnan Günnar - 06.09.2020
AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden güven tazeledi
Kongreye, AK Parti Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve partililer katıldı.
Adnan Günnar - 23.08.2020
AK Partili Karaaslan, partisinin Salıpazarı ve Terme kongrelerine katıldı Açıklaması
Kongrelere, Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Samsun milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı, İl Başkanı Ersan Aksu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, partililer ve Cumhur İttifakı MHP ilçe başkanları katıldı.
Adnan Günnar - 30.07.2020
AK Parti Trabzon Milletvekilleri Cora ve Günnar'dan Kurban Bayramı mesajı
AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Adnan Günnar, Kurban Bayramı dolayısıyla mesay yayımladı.
Adnan Günnar - 18.06.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, 28 kilometre uzunluğunda olan, İstanbul'daki Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün 5'te 2'sine mal olan Kanuni Bulvarı'nın şu an çalışmalarının sürdüğünü kaydederek, "Kanuni Bulvarı bittikten sonra Güney Çevre Yolu'nun hemen hızlı bir şekilde projesinin aktif hale getirilmesi için uğraşıyoruz.
Adnan Günnar - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, koruma altına alınan Barma Yaylası'nı ziyaret etti
Kurum'a incelemeleri sırasında Vali İsmail Ustaoğlu'nun yanı sıra Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora ile Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer ilgililer eşlik etti.
Adnan Günnar - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Trabzon'da ziyaret ve incelemelerde bulunarak açılışa katıldı
Ziyarette, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer yöneticiler de yer aldı.
Adnan Günnar - 03.06.2020
Sümela Manastırı için hedef UNESCO'da kalıcı olmak
Öte yandan Zorluoğlu, toplantıya AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi'nin de katıldığını ifade etti.
Adnan Günnar - 30.05.2020
Uzungöl'ün üstyapısı bu yıl tamamlanacak
Zorluoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 1 Haziran'da başlayacak turizm sezonu öncesi, Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında, AK Parti Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar, Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu ile sektör temsilcilerinin katılımıyla Turizm Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildiğini belirtti.
Adnan Günnar - 15.05.2020
AK Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkanlığının kan bağışı kampanyası
AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali ile partililer, Türk Kızılay Doğu Karadeniz Bölge Kan Merkezi tarafından 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'nda açılan çadırda bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adnan Günnar Haberleri | Adnan Günnar Kimdir - Haberler - Adnan Günnar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adnan Günnar kimdir, hayatı ve biyografisi. KARADENİZ OFF-ROAD KUPASI YARIŞLARINDA HEYECAN ZİRVE YAPTI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 07:16:06. #1.16#

title