Büyükşehir Meclisi'nde Komisyonlar Belirlendi

Büyükşehir Meclisi'nde Komisyonlar Belirlendi

Büyükşehir Meclisi'nde Komisyonlar Belirlendi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Nisan ayı toplantısında komisyonların seçimleri de yapıldı.

Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Nisan ayı toplantısında komisyonların seçimleri de yapıldı. Mecliste ayrıca encümen üyeleri de belirlendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik başkanlığında toplanan meclis öncelikle encümen üyelikleri için seçim yaptı. Yapılan seçimler sonucu Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyeliklerine, Mehmet Savruk, Mehmet Büyükbaş, Metin Mermerkaya, Zekeriye Ergüneş ve Merve Sarıoğlu seçildi.

Toplantıda daha sonra komisyonların seçimleri yapıldı. Seçimler sonucu komisyonlar şu şekilde oluştu:

İmar ve Bayındırlık Komisyonu Üyeleri: Ahmet Tahir Gül, Halil Büyüknalbant, Serdar Altuntuğ, Arif Balkaya, Mustafa Gengeç, Zekeriye Ergüneş ve Mustafa Akpınar.

Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri: Mehmet Büyükbaş, Levent Büyükkeçeci, İlyas Emre, Faruk Dinçel, Mustafa İnceok, Mustafa Temur, Osman Koç.

Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyeleri: Oğuz Ortaköylüoğlu, Murat Kalem, Suna Çakır, Cemal Acer, Mustafa Akbulut, Ayşe Seyhan, Meltem Maraşlıoğlu.

Ulaşım Komisyonu Üyeleri: Mustafa Gengeç, Ahmet Bostancı, Oğuzhan Berk, Ahmet Doğan, Osman Turan, Kamuran Temir, Mustafa Savaş.

Çevre ve Sağlık Komisyonu Üyeleri: Mehmet Seyhan Kalkan, Ahmet Bilici, Faruk Dinçel, Suna Çakır, Hüseyin Eker, Mustafa Akbulut, Mustafa Göktaş. - KAYSERİ

Büyükşehir Meclisi'nde Komisyonlar Belirlendi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Çok Okunan Haberler

title