Büyük Anadolu Haberleri

Büyük Anadolu haber, Büyük Anadolu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Büyük Anadolu - 28.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig'in 6. haftası oynanan maçlarla başladı.
Büyük Anadolu - 27.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 6. hafta maçlarının programı şöyle: 1. Grup Yarın: 14.00 Payasspor-Bucaspor (Payas İlçe) 29 Ekim Perşembe: 13.00 Belediye Derincespor-Nevşehir Belediyespor (Belediye Derincespor) 13.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Silivri) 13.00 Manisaspor-1877 Alemdağspor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Fatsa Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Kemerspor 2003-Çankaya FK (Kemer) 13.00 Ofspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Of İlçe) 19.00 Diyarbekirspor-Kızılcabölükspor (Diyarbakır) 2. Grup 29 Ekim Perşembe: 14.00 Tekirdağspor-Kahta 02 Spor (Namık Kemal) 14.00 Karaman Belediyespor-Ceyhanspor (Kemal Kaynaş) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Ağrı 1970 Spor-Tokatspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Çengelköy-Halide Edip Adıvar (Sultanbeyli Gölet) 14.00 Nazilli Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Nazilli İlçe) 14.00 Darıca Gençlerbirliği-İskenderun FK (Darıca İlçe) 14.00 Yozgatspor 1959-Mardin Fosfatspor (Yozgat Bozok) 3. Grup: Yarın: 14.00 Altındağspor-Esenler Erokspor (Çubuk) 14.00 Osmaniyespor-Isparta 32 Spor (7 Ocak) 29 Ekim Perşembe: 14.00 Çarşambaspor-Arhavispor (Çarşamba İlçe) 14.00 Somaspor-Çatalcaspor (Soma Atatürk) 14.00 Karşıyaka-Cizrespor (İzmir Atatürk) 14.00 Batman Petrolspor-Yalovaspor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Şile Yıldızspor-Gölcükspor (Şile) 19.00 İçel İdmanyurdu-Elazığ Karakoçan FK (Mersin) 4. Grup Yarın: 14.00 Siirt İl Özel İdare-52 Orduspor (Siirt Atatürk) 14.00 Bayrampaşa-Düzcespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Alanya Kestelspor (Faruk Çelik) 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Modafen (Başpınar) 14.
Büyük Anadolu - 21.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur mücadelesi oynanan 11 maçla sürdü.
Büyük Anadolu - 20.10.2020
Kırıkkale Büyük Anadoluspor, teknik direktör Erman Güraçar ile sözleşme imzaladı
Misli.com 3. Lig 4. Grup'ta yer alan Kırıkkale Büyük Anadoluspor, teknik direktörlüğe bir dönem Beşiktaş ve Trabzonspor formaları da giyen Erman Güraçar'ı getirdi.
Büyük Anadolu - 19.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 17.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 20.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.00 Esenler Erokspor-Arnavutköy Belediyespor (Vefa) 13.30 1954 Kelkit Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kelkit İlçe) 13.30 Muğlaspor-Kızılcabölükspor (Muğla Atatürk) 13.30 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Düzcespor (Başpınar) 13.
Büyük Anadolu - 17.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 5. hafta, 23 maçla başladı.
Büyük Anadolu - 17.10.2020
Bergama Belediyespor - Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 4-1
STAT: 14 EylülHAKEMLER: Bayram Başkan (xx), Burak Gültek (xx), Ulaş Çelik (xx)BERGAMA BELEDİYESPOR: Ogün (xxx) - Volkan (xxx), Murat (xx), Ali Aydın (xx) (Dk. 81 Furkan), Halil İbrahim (xxx), Oğuzhan (xx), Halil Yılmaz (xx), Emre (x) (Dk. 46 Ömer xxx), Fatih (xxx) (Dk.
Büyük Anadolu - 16.10.2020
Egeliler Misli.com 3'üncü Lig'de puan avında
MİSLİ.com 3'üncü Lig'de Ege ekipleri yarın zorlu maçlarda galibiyet arayacak. Ligde 2'nci Grup'ta 4 haftada 2 galibiyet, 2 mağlubiyeti bulunan Nazilli Belediyespor, saat 14.30'da İskenderun Futbol Kulübü deplasmanına çıkacak. Nazilli gibi 6 puandaki Fethiyespor, saat 19.00'da Karaman Belediyespor'u İlçe Stadı'nda ağırlayacak. 3'üncü Grup'ta 4 maçta topladığı 10 puanla liderlik yarışı veren Somaspor, saat 14.00'te puansız son sıradaki Cizrespor deplasmanında terleyecek. Bergama Belediyespor, 4'üncü Grup'ta saat 15.00'te evi 14 Eylül Stadı'nda Kırıkkale Büyük Anadoluspor'la rakip olacak.
Büyük Anadolu - 15.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur eşleşmeleri ve maç programı şöyle: 20 Ekim Salı: 13.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 19.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.30 1954 Kelkit Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kelkit İlçe) 13.30 Muğlaspor-Kızılcabölükspor (Muğla Atatürk) 13.30 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.30 Esenler Erokspor-Arnavutköy Belediyespor (Vefa) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Düzcespor (Başpınar) 13.
Büyük Anadolu - 14.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Organizasyonda bugün yapılan 12 karşılaşmanın ardından Siirt İl Özel İdaresi, Şile Yıldızspor, Arnavutköy Belediyespor, Yalovaspor, 1877 Alemdağspor, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Yomraspor, Elazığ Karakoçan, Kozanspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Payasspor ve Alanya Kestelspor 2.
Büyük Anadolu - 12.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya FK (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (Mardin 21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.
Büyük Anadolu - 11.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
4. Grup O G B M A Y AV P 1.MODAFEN 4 3 0 1 7 3 4 9 2.DÜZCESPOR 4 2 2 0 7 4 3 8 3.ALANYA KESTELSPOR 4 2 2 0 7 5 2 8 4.ADIYAMAN 1954 4 2 2 0 5 3 2 8 5.68 AKSARAY BELEDİYESPOR 3 2 1 0 5 1 4 7 6.52 ORDUSPOR FK 4 2 1 1 8 6 2 7 7.BAYRAMPAŞA 2 2 0 0 8 0 8 6 8.BURSA YILDIRIMSPOR 4 2 0 2 5 2 3 6 9.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 4 2 0 2 4 4 0 6 10.KOZANSPOR 4 1 1 2 5 6 -1 4 11.BERGAMA BELEDİYESPOR 3 1 1 1 2 4 -2 4 12.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 4 1 0 3 5 9 -4 3 13.
Büyük Anadolu - 11.10.2020
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 4. hafta yapılan 25 müsabakayla tamamlandı.
Büyük Anadolu - 10.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle: 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya FK (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (Mardin 21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.
Büyük Anadolu - 9.10.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli.com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 14.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül) 14.30 Gümüşhanespor-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP) 15.00 Çorum FK-Afjet Afyonspor (Çorum Şehir) 15.00 Hacettepe-Sancaktepe Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Ankara Demirspor (Devrek İlçe) 15.30 Sarıyer-Niğde Anadolu FK (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Elazığspor-Turgutluspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Pazarspor-Vanspor FK (Pazar İlçe) 14.30 Sivas Belediyespor-Serik Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir Ahi) 15.00 Mamak FK-GMG Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Pendikspor-Etimesgut Belediyespor (Pendik) 15.30 Sakaryaspor-Kırklarelispor (Yeni Sakarya Atatürk) 15.30 Karacabey Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe) Misli.com 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Fatsa Belediyespor-Çankaya FK (Fatsa İlçe) 15.00 Payasspor-Manisaspor (Payas İlçe) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bucaspor 1928 (Silivri) 11 Ekim Pazar: 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 14.30 Ofspor-Nevşehir Belediyespor (Of İlçe) 15.00 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor (Kemer İlçe) 15.30 Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 19.00 Diyarbekirspor-Artvin Hopaspor (Diyarbakır) 2. Grup Yarın: 15.00 Yozgatspor 1959-Ceyhanspor (Yozgat Bozok) 11 Ekim Pazar: 14.30 Nazilli Belediyespor-Mardin Fosfatspor (Nazilli İlçe) 14.30 Tekirdağspor-Fethiyespor (Namık Kemal) 14.30 Tokatspor-Halide Edip Adıvarspor (Gaziosmanpaşa) 14.30 Ağrı 1970-Belediye Kütahyaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.00 Karaman Belediyespor-Yomraspor (Kemal Kaynaş) 15.30 Çengelköy-İskenderun FK (Sultanbeyli Gölet) 15.30 Darıca Gençlerbirliği-Kahta 02 (Darıca İlçe) 3. Grup Yarın: 14.30 Çarşambaspor-Cizrespor (Çarşamba İlçe) 15.00 Altındağspor-Erbaaspor (Çubuk İlçe) 11 Ekim Pazar: 14.00 Batman Petrolspor-Gölcükspor (Batman Yeni Şehir) 14.30 Arhavispor-Çatalcaspor (Arhavi İlçe) 15.30 Somaspor-Yalovaspor (Soma Atatürk) 15.30 Karşıyaka-Elazığ Karakoçan (İzmir Atatürk) 15.30 Şile Yıldızspor-Isparta 32 (Şile) 18.00 İçel İdmanyurdu-Esenler Erokspor (Mersin) 4. Grup Yarın: 15.30 Modafen-Bergama Belediyespor (Alemdağ) 11 Ekim Pazar: 14.00 Siirt İl Özel İdare-Alanya Kestelspor (Siirt Atatürk) 14.30 Adıyaman 1954-52 Orduspor (Adıyaman Atatürk) 15.00 Kozanspor-Sultanbeyli Belediyespor (İsmet Atlı) 15.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-68 Aksaray Belediyespor (Başpınar) 15.
Büyük Anadolu - 6.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda ilk iki eleme turunun maç programı açıklandı
Tek maç eleme sistemine göre yapılacak ilk iki turun maç programı şöyle: 1. Eleme Turu 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Belediye Kütahyaspor-Bursa Yıldırımspor (Kütahya Dumlupınar) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.
Büyük Anadolu - 4.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Gruplarda puan durumu şöyle oluştu: 1. Grup: O G B M A Y AV P 1.FATSA BELEDİYESPOR 3 3 0 0 5 0 5 9 2.BUCASPOR 1928 3 3 0 0 6 2 4 9 3.DİYARBEKİRSPOR 3 2 0 1 5 2 3 6 4.ARTVİN HOPASPOR 3 2 0 1 4 4 0 6 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 1 2 0 4 3 1 5 6.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 1 1 1 5 3 2 4 7.OFSPOR 3 1 1 1 4 4 0 4 8.BELEDİYE DERİNCESPOR 3 1 1 1 3 3 0 4 9.KIZILCABÖLÜKSPOR 3 1 0 2 4 5 -1 3 10.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 3 1 0 2 5 7 -2 3 11.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 3 1 0 2 3 5 -2 3 12.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 1 0 1 2 4 -2 3 13.1877 ALEMDAĞSPOR 3 0 2 1 2 5 -3 2 14.PAYASSPOR 2 0 1 1 1 2 -1 1 15.KEMERSPOR 2003 3 0 1 2 3 5 -2 1 16.MANİSASPOR 3 0 1 2 1 3 -2 1 2. Grup: O G B M A Y AV P 1.ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI 3 2 1 0 4 2 2 7 2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 2 0 1 9 3 6 6 3.FETHİYESPOR 3 2 0 1 6 3 3 6 4.TEKİRDAĞSPOR 3 1 2 0 4 2 2 5 5.YOMRASPOR 3 1 2 0 4 3 1 5 6.İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 2 1 1 0 3 1 2 4 7.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 1 1 1 4 4 0 4 8.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 3 1 1 1 3 4 -1 4 9.CEYHANSPOR 3 1 1 1 3 8 -5 4 10.MARDİN FOSFATSPOR 2 1 0 1 6 1 5 3 11.KAHTA 02 SPOR 3 1 0 2 5 4 1 3 12.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 1 0 1 2 3 -1 3 13.TOKATSPOR 3 0 2 1 2 8 -6 2 14.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 0 1 1 2 3 -1 1 15.KARAMAN BELEDİYESPOR 2 0 1 1 2 3 -1 1 16.YOZGATSPOR 1959 FK 3 0 1 2 2 6 -4 1 17.AĞRI 1970 SPOR 1 0 0 1 0 3 -3 0 3. Grup: O G B M A Y AV P 1.BATMAN PETROL SPOR 3 3 0 0 6 2 4 9 2.İÇEL İDMANYURDU SPOR 3 2 1 0 6 0 6 7 3.KARŞIYAKA 3 2 1 0 5 3 2 7 4.SOMASPOR 3 2 1 0 3 1 2 7 5.ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL 3 1 2 0 4 3 1 5 6.ŞİLE YILDIZSPOR 3 1 2 0 3 2 1 5 7.ÇARŞAMBASPOR 3 1 2 0 2 1 1 5 8.ARHAVİSPOR 3 1 1 1 5 4 1 4 9.ÇATALCASPOR 1 1 0 0 6 2 4 3 10.YALOVASPOR 3 0 2 1 4 8 -4 2 11.ALTINDAĞSPOR 2 0 1 1 1 2 -1 1 12.ESENLER EROKSPOR 3 0 1 2 1 3 -2 1 13.ISPARTA 32 SPOR 3 0 1 2 2 5 -3 1 14.ERBAASPOR 3 0 1 2 1 5 -4 1 15.CİZRE SPOR 1 0 0 1 0 2 -2 0 16.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 1 0 2 2 5 -3 0 17.GÖLCÜKSPOR 3 0 0 3 1 4 -3 0 4. Grup: O G B M A Y AV P 1.52 ORDUSPOR FK 3 2 1 0 7 4 3 7 2.DÜZCESPOR 3 2 1 0 5 2 3 7 3.ALANYA KESTELSPOR 3 2 1 0 6 4 2 7 4.BURSA YILDIRIM SPOR 3 2 0 1 5 1 4 6 5.MODAFEN 3 2 0 1 3 3 0 6 6.ADIYAMAN 1954 SPOR 3 1 2 0 3 2 1 5 7.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 1 1 0 3 1 2 4 8.BERGAMA BELEDİYESPOR 2 1 1 0 2 0 2 4 9.BAYRAMPAŞASPOR 1 1 0 0 7 0 7 3 10.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 3 1 0 2 3 4 -1 3 11.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 3 1 0 2 5 7 -2 3 12.
Büyük Anadolu - 4.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Misli.com 3. Lig'de 3. hafta ertelenen bir maç ve yarın oynanacak tek maç dışında tamamlandı.
Büyük Anadolu - 30.9.2020
Kırıkkale Büyük Anadoluspor'dan Azerbaycan'a destek
Misli.com 3. Lig 4. Grup ekiplerinden Kırıkkale Büyük Anadoluspor, antrenman öncesi Türk ve Azerbaycan bayraklarıyla Azerbaycan'a destek verdi.
Büyük Anadolu - 26.9.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'in 2. haftası, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ertelenen üç maç dışında tamamlandı.
Büyük Anadolu - 20.9.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 2020-2021 sezonunun ilk haftası ertelenen müsabakaların dışında tamamlandı.
Büyük Anadolu - 19.9.2020
Misli.com 3. Lig'de ilk santra yarın
Bölgesel Amatör Lig'den Misli.com 3. Lig'e çıkan 20 takım şöyle: "Mardin Fosfatspor, Kahta 02 Spor, Arhavispor, Çarşambaspor, İçel İdmanyurdu, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Alanya Kestelspor, Bergama Belediyespor, Bursa Yıldırımspor, Yalovaspor, Arnavutköy Belediyespor, Siirt İl Özel İdare, Ceyhanspor, Isparta 32 Spor, Karaman Belediyespor, Belediye Kütahyaspor, Edirnespor, Tekirdağspor, Çengelköy, Adıyaman 1954.
Büyük Anadolu - 12.9.2020
Spor yaralanmalarında merak edilen konular
Büyük Anadolu Hastaneleri Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr.
Büyük Anadolu - 11.9.2020
Yahşihanspor 6 futbolcuyla anlaştı
BAL ekiplerinden Yahşihanspor, yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdürüyor. Transferde hareketli günler geçiren ve güçlü bir kadro kurarak ligde üst sıralarda yer edinmek isteyen Kırıkkale temsilcisi, 6 yerli oyuncuyla anlaşmaya vardı. Lig hazırlıklarına devam eden Yahşihanspor, Alibeyköyspor'dan Özgür Şengüler, Osmancıkspor'dan Seyit Eren Çevik, Sandıklıspor'dan Gökhan Demircan, Niksar Belediyespor'dan Ömer Sunar, Kırıkkale Büyük Anadoluspor'dan Mehmet Tolun ve Ünyespor'dan Barış Can Karadeniz ile anlaştı.
Büyük Anadolu - 11.9.2020
Çocukların gelişiminde ilk bin gün önemli
Samsun Büyük Anadolu Merkez Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.
Büyük Anadolu - 1.9.2020
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de fikstür çekildi
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 2020-21 sezonu fikstür çekimi yapıldı.
Büyük Anadolu - 27.8.2020
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de gruplar belirlendi
4. Grup: 1954 Kelkit Belediyespor, 52 Orduspor, 68 Aksaray Belediyespor, Adıyamanspor 1954, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Bursa Yıldırımspor, Düzcespor, Karbel Karaköprü Belediyespor, Kestelspor, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Kozanspor, Modafen, Muğlaspor, Siirt İl Özel İdaresi, Silivrispor, Sultanbeyli Belediyespor.
Büyük Anadolu - 27.8.2020
2. Lig ve 3. Lig'de gruplar belli oldu
Kestelspor Kırıkkale Büyük Anadolu Kozanspor Modafen Muğlaspor Siirt İl Özel İdare Silivrispor Sultanbeyli Bld.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Büyük Anadolu Haberleri | Büyük Anadolu Haber - Haberler - Büyük Anadolu haberleri, son dakika büyük anadolu haber ve gelişmeleri burada. Futbol: Misli.com 3. Lig.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 11:56:03. #1.15#
title