Bursasporlu Taraftarların Dövdüğü Harun Tekin: Bir Daha Bursa Forması Giymem

Bursasporlu taraftarlar tarafından otobüsün içerisinde dövülen milli kaleci Harun Tekin, "Böyle bir şeyi ilk kez yaşıyorum. Bir daha Bursaspor forması giymem." dedi.

Kasımpaşa'ya 4-0 kaybeden Bursaspor'da bir grup taraftar takım otobüsünün yolunu keserek oyunculara saldırdı... Saldırı anlarını anlatan Bursaspor'lu oyuncular o anları Hürriyet'e anlattı...

TOMAS SIVOK: BAĞIRARAK GİRDİLER

"Osmangazi köprüsü'nde gişelerinde bir grup taraftar bizi bekliyordu. Tahmini 15 kişilik bir grup yolu kesince şoför kapıları açtı. Bağırarak içeri girdiler. Mutlu Topçu hocaya ve bize anlayamadığım bazı sözler söylediler. Araya futbolcular girdi. Harun ile kavga ettiler."

PABLO BATALLA: NE OLDUĞUNU ANLAMADIK

"Taraftarlar otobüse bindi, ne olduğunu anlamadık. Kalecimiz Harun'la tartıştılar. Sonra araya girdik, ortalığı yatıştırmaya çalıştık."

HARUN TEKİN: BİR DAHA BURSASPOR FORMASI GİYMEM

"Otobüsün ön sırasındaydım. İçeri giren taraftarlar küfürlü konuşuyordu. 'Ayıp oluyor' dedim. Sonra biri bıçak çekti. Araya sızıp koltuklarda oturan arkadaşlarıma saldırdılar. Ben de yabancı oyuncularımıza bir şey olmasın diye saldırgana müdahale ederken düştüm. Bıçaklı şahsa müdahale ettim. Beni tekmelediler. Böyle bir şeyi ilk kez yaşadım. Bir daha Bursaspor forması giymem."