Bülent Ersoy'un son paylaşımı hayranlarını şaşırttı! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı

Bülent Ersoy'un son paylaşımı hayranlarını şaşırttı! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı

Bülent Ersoy'un son paylaşımı hayranlarını şaşırttı! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı
Haberler.com - Haberler | Magazin

Son dönemde sosyal medyayı aktif kullanan Bülent Ersoy'un son paylaşımında yüzündeki değişim dikkat çekti. Estetik söylentilerinin ardından gerçek kısa sürede ortaya çıktı ve Ersoy'un uygulamanın filtresini kullandığı öğrenildi.

Otomobilinin içerisindeyken çektiği selfie'sini paylaşan Bülent Ersoy'un son görüntüsü sosyal medyada çok konuşuldu. Fotoğrafta Diva'nın yüzündeki değişim dikkat çekti. 'Estetik' söylentilerinin ardından gerçek kısa bir süre sonra ortaya çıktı ve Ersoy'un uygulamanın filtresini kullandığı öğrenildi.

Bülent Ersoy'un son paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı

"ÇOK YÜKLÜ BİR BAĞIŞI KAYBETTİLER"

Ersoy geçtiğimiz aylarda Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne (ÇYDD) yapacağı bağış ile gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı, Nişantaşı'ndaki bir mağazadan iki kürk satın almış ve gazetecilere toplam değeri 2.5 milyon lirayı bulan yirmi iki kürkünü Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne (ÇYDD) bağışlayacağını açıklamıştı. Ancak Diva, dernek yönetiminden hiç beklemediği bir karşılık almıştı.

Dernek, Ersoy'un kürk bağışını kabul etmeyeceklerini, "ÇYDD, tüzüğü gereği doğa, çevre ve canlı haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle hayvanların yaşam hakları ihlal edilerek elde edilen ürünler ve bunların bedelleri üzerinden yapılacak bir bağışı kabul etmemiz söz konusu değildir" diyerek duyurmuştu.

Bunun üzerine açıklama yapan Bülent Ersoy, ÇYDD'yi vasiyetnamesinden çıkarttığını dile getirmiş ve "ÇYDD'nin tüzüğü gereği Atatürk'e uygun yaşadıklarını belirtiyorlar. Atamız da kürk giyiyordu. Ben Atatürk'ümle gurur duyuyorum. En büyük üzüntüm; Ona şarkı okuyamamak. Ben eğitime çok önem veririm. Onlar kız çocuklarını okutuyorlar diye bağışlamak istedim. Vasiyetimi değiştirdim zaten Mehmetçik Vakfı'na ve başka bir eğitim kurumuna daha bağış yaptım. Onlar bence ilgi çekmek için reddettiler. Bir daha da konuşmam. Telefonlarını da açmam. Çok yüklü bir bağışı kaybettiler" ifadelerini kullanmıştı.

Haber Yorumları (13)
SEKOCAN: BİRAZ DA BANA BAĞIŞ YAPSANA BÜLENT AĞBEYYYYY :))
ZAMBAK: bağışının kabul edlmeyeceğini biliyordu, gündemde kalmak konuşuimak için yaptı o bağışı karşı taraf konuşmuyor kendisi hala konuşuyor.
KATIRA ALTIN SEMERDE VURSAN YİNE KİSNEYEN KATIRD: COKTA BiRSEY DEGiSMEZ
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title