Bülent Ersoy, Yıllar Sonra İlk kez Camide Görüntülendi

Bülent Ersoy, Yıllar Sonra İlk kez Camide Görüntülendi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Yakın arkadaşı Oya Aydoğan'ı kaybeden Bülent Ersoy, ünlü sanatçının ölümünün 7. gününde Mihrimah Sultan Camii'nde görüntülendi.

Oya Aydoğan'ın dün vefatının 7. günü olması nedeniyle Fatih Camii'sinde mevlüt okutuldu. Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğdu, mevlüt haberini sosyal medya hesabından paylaştı.

BÜLENT ERSOY KATILMADI

Sanatçının ünlü dostları mevlüde katılırken, yakın arkadaşı Bülent Ersoy'un Fatih Camii'ne gelmemesi dikkat çekti. Ancak Ersoy'un gitmeme sebebi sonradan anlaşıldı. Ersoy, ünlü sanatçının ölümünün 7. gününde Mihrimah Sultan Camii'nde görüntülendi.


"BEN KENDİM OKUTMAK İSTEDİM"

Gözyaşlarını zorlukla tutan Bülent Ersoy muhabirlerle kısa bir sohbet etti: "7. gün duasını okutuyorum. Fatih Camii'nde kendileri okuttular. Ben de kendim okutmak istedim.
Üzüntüden başka ne hissedebilirim? Lerzan Mutlu'ya cevap vermem. Zamanı gelince her şey yapılır. Şimdi dua okuyacağım… İnşallah yüce Rabbim sevgili Oyacığım'a ulaştırsın."Bülent Ersoy'un yıllar önce çekilen bu karesi zaman zaman hala gündeme geliyor....

Haber Yorumları (1)
VATANDAŞ: duasını sen yaptıysan bir şey.diyemezik senin duan makbuldür sen dua ettinmi oya öbür dünyada hemen rahat eder ederde sen kendinede dua et
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title