Bülent Ersoy'dan Lerzan Mutlu'ya Gözdağı: Onu Bilgimle Gömerim

Bülent Ersoy'dan Lerzan Mutlu'ya Gözdağı: Onu Bilgimle Gömerim

26.02.2018 11:03 | Son Güncelleme: 26.02.2018 11:59

Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy, ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu'ya gözdağı verdi. Ersoy, "Onu bilgimle gömerim." dedi.

Bülent Ersoy, sahne aldığı restoranın kulisinde gazetecilere iki yıldır mahkemelik olduğu Lerzan Mutlu hakkında ağır sözler söyledi.

LERZAN MUTLU SANATÇI DEĞİL

HT Magazin'in haberine göre, Mutlu'yu sanatçı olarak görmediğini ifade eden Diva, "Mekânın içine bakın, tıklım tıklım. O kadın burada bırak sahneye çıkmayı kapısından giremez. Bugüne kadar ne okumuş, bundan sonra ne okuyacak. Hangi şarkıyı meşhur etmiş?" dedi.

"GOLÜ YEMİŞ BİR ELEMAN"

Konuşurken sesi titreyen Ersoy, "Zaten golü yemiş bir eleman" deyip ekledi: "O geçenlerde benim masama gelip çantamla fotoğraf çektirmişti. Uyarılarıma rağmen silmedi. İstediğin kadar kıvır fark etmez. Böyle insanlar benim muhatabım bile olamaz. Çünkü ben sesimle döver bilgimle gömerim."

Bülent Ersoy'dan Lerzan Mutlu'ya Gözdağı: Onu Bilgimle Gömerim
Haber Yorumları (19)
MUTAT: Bülent bey pardon Bülent hanım sen bu toplumun yüz karası olduğunu unutma ?
SARIKIZZ: adamsın bulent ablaa hahahah
NİLGÜN NERGİZ: KIYAzLANMAZ. Bülente Hanimin sesi Türkiye kadar güzel. Kimler geldi kimler gecti hic birisi senin gibi deyildi. HEMEN özür dilemezini tavziye ederim. COK AYIP!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title