Bu Maçın Galibi Yok...

Bu Maçın Galibi Yok...
Bültenler - Haberler | Güncel

Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel ile Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın masa tenisi karşılaşmasında galip çıkmadı...

Karşıyaka'da 14 yıldır aralıksızın basılan, ilçenin tek gazetesi Karşıyaka Haber Gazetesi'nin yazarlarına Gode Cengiz Spor Tesislerinde verdiği "Geleneksel Bahar Kahvantısı"na katılan Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel ile Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, kahvaltı sonrası Bostanlıspor Kulübü'ndeki masa tenisinde bir gösteri maçı yaptı.

Kaymakam Yücel ve başkan Akpınar, "gençliğimizde oynardık. Uzun süre raket elimize almamıştık" demelerine karşın masa tenisi sporundaki hünerlerini ortaya koyarak kıran kırana bir maç yaptılar.

Başkan Akpınar, "sporun hemen hemen her branşıyla ilgilendim.İlgilendiğim branşlarda başarılı olmaya çalışıyorum. Bunlardan birisi de masa tenisi, rakip tanımam" dedi. Kaymakam Yücel, "başkan iyi bir oyuncu, başarılı ve sıkı bir rakip. Ama biz de fena sayılmayız" diyerek bu branştaki başarsını ortaya koydu.

Masa tenisinde kısa sürede de olsa adeta usta sporculara nazire yaparcasına oyun ortaya koyan kaymakam ve başkanın zaman zaman smaçlarıyla alkış topladığı, üstelik de izleyenlerin zevkle seyrettiği karşılaşmada ne yazık ki galip gelen olmalı...

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title