Fenomen Zeynep Buse Korkmaz, TikTok'a giriş hikayesini anlattı: Bir video attım, 30 bin takipçi geldi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Fenomen Zeynep Buse Korkmaz, TikTok'a giriş hikayesini anlattı: Bir video attım, 30 bin takipçi geldi

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

TikTok'ta yayınladığı videolarla 5,6 milyon takipçiye ulaşan fenomen Zeynep Buse Korkmaz, Haberler.com'un YouTube stüdyosunda hakkında merak edilenleri anlattı. Hayatını değiştiren ilk videosundan bahseden fenomen, "İşe giderken bir dublaj videosu çektim bir anda 30 bin takipçim oldu" dedi.

Sosyal medya platformu TikTok'ta 5,6 milyon takipçiye sahip olan Zeynep Buse Korkmaz Haberler.com'un YouTube stüdyosunda Melis Yaşar'ın sorularını yanıtladı. Fenomen olmadan önceki ve şimdiki hayatından bahseden Korkmaz, takipçilerinden gelen soruları da yanıtladı.

"TİKTOK'A BAŞLAYINCA İSTANBUL'A TAŞINDIM"

Hayatından bahseden Zeynep Buse Korkmaz, "17 yaşında TikTok'a başladım. TikTok'a başlamadan önce lise okuyordum ama birkaç problem yaşayınca bıraktım. Şimdi açıköğretimden devam ediyorum. Sosyal medya işine başladıktan sonra da Erzurum'dan İstanbul'a taşındım" dedi.

"BİR VİDEO ATTIM 30 BİN TAKİPÇİM OLDU"

TikTok'a giriş macerasını anlatan Korkmaz, sözlerine şöyle devam etti: "Erzurum'da çok küçük bir işletmede garsonluk yapıyordum ve o dönem arkadaşlarım TikTok videoları çekiyordu. Ben de hep merak ediyordum. Sonra bir süre sonra beraber videolar çektik ama videolarda yüzüm dahi gözükmüyordu. Bir gün işe giderken video çekmek istedim ve yabancı bir şarkıya 3-4 dakikalık bir dublaj yaptım. O gün 30 bin, ertesi gün de 50 bin takipçim oldu. Ne yapacağımı bilemedim tabi."

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Youtube, Fenomen, Tiktok, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title