Ünlü oyuncu Tardu Flordun tanınmaz hale geldi

Ünlü oyuncu Tardu Flordun tanınmaz hale geldi

Ünlü oyuncu Tardu Flordun tanınmaz hale geldi
Snob Magazin - Haberler | Magazin

Bir dönem ekranların popüler isimlerinden olan oyuncu Tardu Flordun, son görüntüsüyle şoke etti. Oldukça yaşlandığı ve kilo aldığı görülen Flordun'un, estetik ameliyatla göz torbalarını da aldırdığı, bu nedenle yüzünde şişlik olduğu ortaya çıktı.

2000 yılında Evdeki Yabancı dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atan Tardu Flordun, kısa zaman içerisinde şöhreti yakalamış, birbirinden önemli projelerde boy göstermişti. Pınar Altuğ ile başrolde yer aldıkları 2005 yapımı Davetsiz Misafir ve 2006 yılında yayınlanan Binbir Gece dizisi ile şöhret basamaklarını hızla çıkan ünlü oyuncu, tanınmaz hale geldi.

Ünlü oyuncu Tardu Flordun tanınmaz hale geldi

YÜZÜNDEKİ ŞİŞLİĞİN SEBEBİ ESTETİKMİŞ

Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan Tardu Flordun, son görüntüsüyle görenleri şoke etti. Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafta, oldukça yaşlandığı ve kilo aldığı görülen oyuncunun, göz torbalarını aldırdığı için yüzünde şişlik olduğu da dikkatlerden kaçmadı.

GÖRENLER ŞOKE OLDU

Fotoğrafı gören sosyal medya kullanıcıları, görüntü karşısında şoke olurken, ünlü oyuncuya yaşlandığı ve değiştiği yönünde yorumlar yaptı.

Ünlü oyuncu Tardu Flordun tanınmaz hale geldi

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları (23)
TORBACI MAHMUT: bu şarkıcı türkücü oyuncu tayfasında alkol ve uyuşturucu kullanımı çok yaygın. tv de gördükleriniz en azından esrar ve alkol alıyor, yaşlanınca da çöküyorlar.
MELİH İSLİK: bu da kim ?
VAY BE: ben bu oyuncuyu eve dönüş dizisinden biliyorum. ama dizi 22 bölüm oynadı, final yaptı. yani tutmadı. bi daha da başka dizilerde görmedim. resmen çökmüş adam.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title