Bingöllü Kenan, Ahmet Hakan'ı Tehdit Etti

Bingöllü Kenan, Ahmet Hakan'ı Tehdit Etti

Sultanbeyli esnafını haraca bağlayan Bingöllü Kenan isimli şahıs, Twitter'dan Ahmet Hakan'ı tehdit etti.

Bingöllü Kenan, Ahmet Hakan'ı Tehdit Etti

Sosyal medyada kendisi için hazırlattığı videolarla kısa sürede Sultanbeyli'de tanınan 'Bingöllü Kenan' isimli şahıs sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.

SEDAR PEKER'E ÖZENİYOR

Sultanbeyli'nde esnafı haraca bağlayan Bingöllü Kenan lakaplı kişi, sosyal medyada kendini elinde-belinde silah, tespih, atkı ve Sedat Peker'e benzeyen fotoğraflarla tanıtıyor. Videolar yayınlıyor. "Bana değil polis kralı gelse dokunamaz" diye korku salıyor.

"BİNGÖLLÜ KENAN KOLLA KENDİNİ"

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'da bugün konuyla ilgili bir yazı kaleme aldı. Yazısında 'Bingöllü Kenan' hakkında bilgiler veren Hakan; "Eski tip Mercedes'i, belinde tabancası, beyaz gömleği, ilginç saç tıraşı, delirmiş gibi bakan gözleriyle... Âlemde kendisine yer açmak isteyen 'Bingöllü Kenan', âlemin resmen maskarası haline gelmiş. 'İletişim çağı' böyledir işte... Bunlar adamı maymun ederler Bingöllü... Aman dikkat... Kolla kendini" ifadelerini kullandı.

"BENİ BAŞKALARIYLA KARIŞTIRMA"

Ahmet Hakan'a Twitter hesabından yanıt veren Bingöllü Kenan şu ifadelere yer verdi: "Canımı yakacak kadar cesareti olanların sonuçlarına katlanacak kadar gücü olması lazım. Beni yazarken izin aldın mı Ahmet? Yazar mı bu adam? Ne kral ol ne paşa efendi ol yaşa Ahmet. Cevap ver Ahmet beni başkalarıyla karıştırma. El yumruğu yemeyen kendininkini balyoz zanneder. Benden günah gitti Ahmet Hakan."

Ahmet Hakan, Twitter hesabından kendisini tehdit eden Bingöllü Kenan'a "Kralsın" diyerek yanıt verdi.