Bilim Kurulu toplandı! Masada kırmızı renkli illerin kaderini belirleyecek kararlar var

Bilim Kurulu toplandı! Masada kırmızı renkli illerin kaderini belirleyecek kararlar var

Haberler.com - Haberler | Güncel

Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında saat 17:00'de bir araya geldi. Toplantıda çok yüksekli riskli olan ve risk haritasında kırmızıyla renklendirilen iller için yeni tedbirlerin çıkıp çıkmayacağı konuşulacak. Kritik toplantının ardından yazılı açıklama yapılacak.

Mart ayı itibarıyla kontrollü normalleşmeye geçilmesinin ardından Bilim Kurulu Toplantısı hakkındaki gelişmeler de yakından takip edilmeye başlandı. Bilim Kurulu toplantısı saat 17.00'de başladı. Toplantı video konferans yöntemiyle gerçekleştiriliyor. Toplantının ardından konuyla ilgili yazılı açıklama yapılacak.

Sağlık Bakanlığı koronavirüs vaka yoğunluğu haritasında riskli grupta yer alan iller için Bilim Kurulu toplantısından yeni tedbirler çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Başkanlığında yapılacak toplantıda, kademeli normalleşme sürecinde illerdeki durum yakından takip edilecek, illerin durumu bir kez daha ele alınacak.

AŞILAMA DA MASADA YER ALAN KONULAR ARASINDA

Sağlık Bakanı Koca, en geç mayıs ayı sonuna kadar 52,5 milyon kişinin hedeflendiğini söylemişti. Bu kapsamda atılacak adımların da toplantıda gündeme gelmesi bekleniyor.

Bilim Kurulu toplandı! Masada kırmızı renkli illerin kaderini belirleyecek kararlar var
Haber Yorumları (10)
QORJUX: Nisan sonu turizm başlıyor . Antalya otomatik mavi olacak nasıl olsa vaka sayısına bakmadan
PİLOT: Miting yapin miting, bulasmaz size
EROL: sağlık bakanı dıyorkı durum kötüye gidıyor. cumhurbaşkanı normalleşmeye gidiyoruz diyor. pek birşey anlıyamadım.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title