Beyazıt Öztürk'ten O Ses Türkiye açıklaması: Bu yıl olmayacak

Beyazıt Öztürk'ten O Ses Türkiye açıklaması: Bu yıl olmayacak

Hürriyet - Haberler | Magazin

Ünlü sunucu Beyazıt Öztürk, jüri üyelerinden olduğu 'O Ses Türkiye' yarışmasının pandemiden dolayı bu yıl yapılmayacağını söyledi. Yeni projesinden bahseden Öztürk, İnsanlar mizah izleyip, kafa dağıtmak istiyor. Bununla ilgili çalışıyoruz" dedi.

Baltalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beyazıt Öztürk, karantina dönemini herkes gibi evinde geçirdiğini anlatarak "Ben de evde yemek, ekmek yapanlardanım. Çok güzel yaprak sarmayı öğrendim. Yeteneklerimizi keşfetme anlamında etkili bir dönem oldu" diye konuştu.

"BİRÇOK PROGRAM İPTAL OLDU"

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te objektiflere takılan Beyaz, yeni bir şov programı üzerinde çalıştıklarını belirterek, "İbrahim Büyükak'la yine şov tarzında bir program olacak" demişti. Ekranı özlediğini ifade eden şovmen, "Bir şeyler yapacağız ama en iyisini yapmamız lazım. Pandemiden dolayı seyircili program yapamıyoruz. Bu yüzden birçok program iptal oluyor. Hastalık bitse, her şey normale dönse, konuşmak çok daha kolay olacak" ifadelerini kullanmıştı.

Beyazıt Öztürk'ten O Ses Türkiye açıklaması: Bu yıl olmayacak
Beyazıt Öztürk'ten O Ses Türkiye açıklaması: Bu yıl olmayacak

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (23)
HERO: ACUN un çöküş dönemi başladı. .
REALİST YORUMCU: Macun, telif ödemekten bıktı o yüzden vazgeçti O Ses Türkiye programını yapmaktan. Telif hakkı davasını kazansaydı şu anda jüriler kim olur onu konuşurdu Beyaz. Ünlüler paraya tapar. İnsanların ne düşündüğü onları ilgilendirmez. Kendi çıkarları için halkı düşünür gibi yaparlar.
SEVGİLİ BEYAZ: sen kim, ibrahim denen kendini komik sanan insan kim. yani bu kadar da olmaz ki. senin ayarinda bir kisi mi o? hem sen yillarca yalniz basina ne güzel islere imza attin. yapma derim ben. gereksiz insanlarla muhatap olma derim ben.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title