Beşiktaş Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

Beşiktaş, Avusturya'nın Seefeld Bölgesinde Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor.

Beşiktaş Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

Beşiktaş, Avusturya'nın Seefeld bölgesinde yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Yeni sezon çalışmalarına devam eden siyah-beyazlılar, akşam gerçekleştirilen antrenmanda ısınma hareketleri ve pas çalışmasının ardından çift kale maç yaptı. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi 2. eleme turunda karşılaşacağı muhtemel rakiplerinden Moldova'nın Sheriff ekibinin dün akşam kendi liginde oynadığı karşılaşmayı izlemek üzere Moldova'da giden Ertuğrul Sağlam öğle saatlerinde otele dönerek, akşam antrenmanında takımdaki yerini aldı. Antrenmanında hafif sakatlıkları bulunan İbrahim Akın, kaleci Murat

Şahin ve Burak Yılmaz yer almadı.

Siyah-beyazlılar, Avusturya kampına başladıkları günden beri ilk kez güneşli havada antrenman yaptı. Havanın güzel olmasını fırsat bile gurbetçi taraftarlar antrenmana yoğun ilgi gösterdi. Futbolcularla fotoğraf çektirmek ve imza almak için birbirleri ile yarışan taraftarlar, özellikle kaleci Rüştü'ye yoğun ilgi gösterdiler. Antrenmanı başkan Yıldırım Demirören de izledi. Başkan Demirören, akşam futbolculara bir yemek verecek. Yemeğin basına kapalı olduğu öğrenildi.

Kupa Amerika'da mücadele eden Şili milli takımının kadrosunda yer alan Tello, bu akşam Seefeld'e gelerek, kampa dahil oldu.

Öte yandan, siyah-beyazlı futbolcular, Telsf kasabasında diyanete bağlı Eyüp Sultan Camisi'nde cuma namazı kıldılar.

(HA-MFS-MFS-S)