Beşiktaş Futbol A.Ş.nin Olağan Genel Kurulu Yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Beşiktaş Futbol A.Ş.nin Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Beşiktaş Futbol A.Ş.nin Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., olağan genel kurul toplantısını yaptı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, olağan genel kurul toplantısını bugün yaptı.

BJK Plaza C Blok'ta gerçekleştirilen toplantıda 1 Haziran 2012 ile 31 Mayıs 2013 dönemi çalışmalarının incelendiği ve karara bağlandığı bildirildi. Toplantıya Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sayman Üye Ahmet Ürkmezgil, Futbol A Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, Futbol Dış Transfer, Dış İlişkiler ve Boks Şubesi'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, BJK Şirketler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Sarı, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Elif Kapoğlu ve şirket ortaklarının katıldığı açıklandı.

Genel kurul divan başkanlığına Ahmet Nur Çebi'nin seçildiği toplantıda, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. faaliyetleri için yönetim kurulu üyeleri için tek tek ibra oylaması yapıldı. Oylama sonunda kulüp başkanı Fikret Orman ile yönetim kurulu üyeleri Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Yalçın Kaya Yılmaz, Erdal Torunoğulları ve Seyit Ateş'in oy birliğiyle, diğer üyeler Atıf Keçeci ve Şafak Ali Şık'ın 1 ret oyuna karşılık oy çokluğuyla ibra edildiği vurgulandı.

Toplantıda hissedarlardan Akın Küçük'ün, sermaye artışı yapılıp yapılmayacağına dair sorusuna Ahmet Nur Çebi'nin sermaye artışı hususunun yönetim kurulunda görüşüldüğü, ancak konu hakkında henüz bir kararın verilmediğini bildirdiği kaydedildi. - İstanbul

Beşiktaş Futbol A.Ş.nin Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title