Beşiktaş Futbol A.ş'de Olağan Genel Kurul Yapıldı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Beşiktaş Futbol A.ş'de Olağan Genel Kurul Yapıldı

AA - Haberler | Spor
Beşiktaş Futbol A.ş'de Olağan Genel Kurul Yapıldı

Toplantıda 1 Haziran 2012 ile 31 Mayıs 2013 dönemi çalışmaları için şirket yönetim kurulu üyeleri ibra edildi

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş' olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada; şirket ortaklarının yer aldığı BJK Plaza C Blok'taki toplantıda 1 Haziran 2012 ile 31 Mayıs 2013 dönemi çalışmalarının incelendiği ve karara bağlandığı bildirildi.

Toplantıya Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sayman Üye Ahmet Ürkmezgil, Futbol A Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, Futbol Dış Transfer, Dış İlişkiler ve Boks Şubesi'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, BJK Şirketler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Sarı, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Elif Kapoğlu'nun katıldığı aktarıldı.

Genel kurul divan başkanlığına Ahmet Nur Çebi'nin seçildiği toplantıda, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. faaliyetleri için yönetim kurulu üyeleri için tek tek ibra oylaması yapıldı.

Oylama sonunda Kulüp Başkanı Fikret Orman ile yönetim kurulu üyeleri Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Yalçın Kaya Yılmaz, Erdal Torunoğulları ve Seyit Ateş'in oy birliğiyle, diğer üyeler Atıf Keçeci ve Şafak Ali Şık'ın 1 ret oyuna karşılık oy çokluğuyla ibra edildiği vurgulandı.

Toplantıda hissedarlardan Akın Küçük'ün, sermaye artışı yapılıp yapılmayacağına dair sorusuna Ahmet Nur Çebi'nin sermaye artışı hususunun yönetim kurulunda görüşüldüğü, ancak konu hakkında henüz bir kararın verilmediğini bildirdiği kaydedildi. - İstanbul

Beşiktaş Futbol A.ş'de Olağan Genel Kurul Yapıldı

AA - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title