Bergen filminde eş Halis Serbest'i Erdal Beşikçioğlu canlandıracak - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Bergen filminde eş Halis Serbest'i Erdal Beşikçioğlu canlandıracak

Diğer - Haberler | Magazin

Yıllar önce eski eşi tarafından öldürülen usta sanatçı Bergen'in hayatı film oluyor. Filmde Bergen'i Farah Zeynep Abdullah canlandırırken eski eş Halis Serbest'i de Erdal Beşikçi oynayacak.

'Acıların Kadını' olarak bilinen arabesk sanatçısı Bergen'in hayatının anlatılacağı 'Bergen' filminin erkek başrol oyuncusu belli oldu. Erdal Beşikçioğlu projede, Bergen'in uzun süre aşk yaşadığı, yüzüne kezzap atıp ardından da yaşamına son verdiği eşi Halis Serbest'e hayat verecek.

ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Yakın zamanda Adana'da sete çıkacak yapım için gelen teklifi kabul eden sanatçı, çalışmalara hemen başladı. Oynadığı her projede adından söz ettiren Beşikçioğlu, Bergen hakkında yazılan kitabı, o dönem çıkan haberler i ve videoları izleyerek, rolüne çalışıyor. Farah Zeynep Abdullah, projede Bergen'i oynayacak.

Bergen'i öldüren eşi Halis Serbest'i canlandıracak oyuncu belli oldu

Bergen'i öldüren eşi Halis Serbest'i canlandıracak oyuncu belli oldu

Bergen filminde eş Halis Serbest'i Erdal Beşikçioğlu canlandıracak
Diğer - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
Uğur Duran:Sürekli neden Farah Zeynep Abdullah bu tür projelerde yer alıyor. Unutursam Fısılda filminde de benzer bir rol üstlenmişti. Tamam iyi oyuncu, güzel oyuncu ama Bence yeni yetenekler keşfedin derim. Erdal Beşikçi tam oturmuş role.
500
title